Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia

Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia. Opowieść o przywództwie
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Brak satysfakcji z pracy ma niezwykle ogromny wpływ nie tylko na los pojedynczych osób, ale również na los całych firm. Niezadowolenie pracowników bezpośrednio przekłada się na ich wydajność, rotację kadr oraz morale, co w końcu odbija się na kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Na szczęście remedium jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Patrick Lencioni w swojej szóstej książce Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia. Opowieść o przywództwie pokazuje nam rewolucyjny, a jednocześnie bardzo prosty model działania, który pozwala na uzyskanie satysfakcji z każdej pracy.

Autor przedstawia nam niezwykle wciągającą opowieść o Brianie Baileyu, przedwcześnie emerytowanym menedżerze, który poszukuje sensu w swojej karierze i życiu. Poprzez serię zaskakujących wydarzeń odkrywa trzy uniwersalne przyczyny nieszczęścia i frustracji w pracy oraz narzędzia pozwalające je pokonać. Brian musi stawić czoła różnym aspektom własnej osobowości oraz osobowości innych ludzi, które sprawiają, że brak poczucia szczęścia w pracy jest zjawiskiem tak powszechnym w wielu organizacjach.

Bez względu na to, czy jesteś kierownikiem, który chce zapewnić firmie kulturową przewagę konkurencyjną, menedżerem próbującym zaangażować i zmotywować swoich pracowników, czy też pracownikiem poszukującym spełnienia w pracy, niniejsza książka zapewni ci natychmiastową ulgę i nadzieję.

Patrick Lencioni, autor książki Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia. Opowieść o przywództwie, jest założycielem The Table Group, firmy konsultingowej specjalizującej się w rozwoju zespołów kierowniczych i promowaniu zdrowia organizacyjnego. Jako konsultant oraz uznany mówca współpracował z tysiącami kierowników wyższego szczebla, zarówno w przedsiębiorstwach z listy Fortune 500 i rozpoczynających działalność firmach wysokich technologii, jak i uniwersytetach i firmach typu non profit.

W morzu podobnych do siebie książek na temat angażowania i inspirowania pracowników Lencioni rzuca nam prawdziwe koło ratunkowe. Jego książka jest wspaniałym dziełem, które polecam liderom i wszystkim, którzy próbują wprowadzić do swojej pracy poczucie osobistej satysfakcji.

Kevin D. Wilde, wiceprezes w General Mills, Inc.

Nie daj się zwieść prostocie przekazywanego tu komunikatu. Lencioni przedstawia praktyczne rozwiązania, które pozwolą uzyskać lepsze wyniki finansowe poprzez skoncentrowanie uwagi na ludziach. Znalazłem tu wiele nowych pomysłów na samodoskonalenie, które chciałbym jak najszybciej wypróbować!

Jeff Lamb, wiceprezes ds. rozwoju pracowników i przywództwa w Southwest Airlines

Kategoria: książki o rozwoju osobistym

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej