Biznes do góry nogami wywrócony

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Biznes do góry nogami wywrócony nie jest, tak po prostu, kolejną książką o biznesie. To rzecz o tym, jak zmieniać świat na lepsze.

W tym swoistym manifeście naszych czasów Richard Branson stawia generalną tezę, że obecnie na naszych oczach dobiega końca era industrialna a zaczyna się era ludzi. Autor w swojej książce przywołuje historie wielu przedsiębiorców, którzy wytyczają nowe szlaki przekształcając swoje firmy tak, by stanowiły siłę, czyniącą dobro i społeczny pożytek z korzyścią dla nas wszystkich, czyli całego naszego globu – ziemi, planety ludzi.

Pora postawić kapitalizm na głowie. Czas wywrócić biznes do góry nogami.

– nawołuje Branson.

Richard Branson – brytyjski przedsiębiorca, miliarder, twórca obejmującej ponad 400 firm Virgin Group. Branson jest czwarty na liście najbogatszych osób w Wielkiej Brytanii. Zgodnie z listą miliarderów magazynu Forbes z roku 2014, jego majątek wyceniany jest na 5 miliardów dolarów. W 1998 roku Branson wydał autobiografię, zatytułowaną Losing My Virginity, stała się ona światowym bestsellerem.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Biznes do góry nogami wywrócony

Opinie o książce Biznes do góry nogami wywrócony

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.