Dawid i Goliat. Jak skazani na niepowodzenie mogą pokonać gigantów

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Dawid i Goliat. Jak skazani na niepowodzenie mogą pokonać gigantówW końcu jest Dawid i Goliat. Jak skazani na niepowodzenie mogą pokonać gigantów! Długo wyczekiwana książka Malcolma Gladwella, autora wyjątkowych książek o biznesie i zarządzaniu.

Książka Dawid i Goliat. Jak skazani na niepowodzenie mogą pokonać gigantów przekonująco odpowiada na pytania, jak skutecznie przekuć swoje słabe strony w atuty, co zrobić kiedy na drodze do sukcesu stoi silniejszy przeciwnik, a także, jak pokonać rywala, obracając jego siłę przeciw niemu. Malcolm Gladwell kolejny raz w zaskakujący sposób przełamuje schematy myślowe i pozwala uwierzyć, że nie ma takich „gigantów”, z którymi nie można wygrać. Biblijny Dawid nie powinien przecież był zwyciężyć z Goliatem, a jednak mu się to udało.

Inspirujące historie ludzi, którzy musieli walczyć o swoje z pozornie niepokonanym przeciwnikiem, autor analizuje z właściwą sobie błyskotliwością, podsuwając bezcenne wnioski i rady. Z wielką zręcznością łączy intrygujące historie spektakularnych zwycięstw z arcyciekawym poradnikiem na temat sztuki konfrontacji.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Dawid i Goliat. Jak skazani na niepowodzenie mogą pokonać gigantów

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Dawid i Goliat. Jak skazani na niepowodzenie mogą pokonać gigantów

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej