Digital Business i Ecommerce Management

Pinterest

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Ile musisz zainwestować w biznes cyfrowy? Jakie zmiany musisz przeprowadzić w swojej firmie, żeby zbliżyć ją do wzorcowego e-biznesu? Jaką przyjąć strategię, aby rozwinąć e-biznes i utrzymywać go na wysokim poziomie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w książce Digital Business i Ecommerce Management.

Książka jest niezwykle bogatym źródłem odpowiedzi na wszystkie trudne pytania dotyczące e-biznesu. Ten światowy bestseller zawiera najbardziej aktualne i kompleksowe wprowadzenie do teorii i praktyki e-biznesu. Dave Chaffey, autorytet w dziedzinie biznesu cyfrowego i e-commerce, łącząc podstawy akademickie z praktyką zawodową, odkrywa przed czytelnikiem tajniki digital business, opisując różne strategie, marketing cyfrowy czy zarządzanie łańcuchem dostaw.

Książka przeznaczona jest dla każdego, kto interesuje się lub zajmuje biznesem cyfrowym, od studentów po menedżerów. Dzięki niej zrozumiesz zasady działania cyfrowych technologii i dowiesz się, jak je zastosować w swojej firmie.

W książce Digital Business i Ecommerce Management znajdziemy ustrukturyzowane podejście do przeglądu, planowania i wdrażania nowoczesnych strategii e-commerce w organizacjach każdego typu, wyjaśnienie najnowszych technik stosowanych w marketingu cyfrowym, np. SEM, content marketing i promocję w social media, rozszerzone możliwości kreacji nowych zintegrowanych treści na urządzenia mobilne i stacjonarne, a także case studies i wywiady, które pokazują, jak dzięki skutecznej strategii firmy odniosły sukces.

Dave Chaffey jest współzałożycielem strony SmartInsights.com, konsultantem, trenerem i wykładowcą z zakresu e-marketingu w Cranfield School of Management, University of Derby i Manchester Metropolitan University.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Digital Business i Ecommerce Management

Opinie o książce Digital Business i Ecommerce Management

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.