Droga do własnej firmy. 17 kroków do sukcesu i wolności finansowej

Droga do własnej firmy. 17 kroków do sukcesu i wolności finansowej
Droga do własnej firmy. 17 kroków do sukcesu i wolności finansowej
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
4.2 / 5

W co zainwestować? Nieruchomości? Kryptowaluty? Samochody? A może drogie zegarki? W czasach niepewnych trudno zdecydować się nie tylko na takie rzeczy ale również na wybranie własnej, życiowej drogi.

A co powiesz o własnej firmie? Być może będzie to podcast, którego jeszcze nikt nie stworzył? John Lee Dumas na własnym przykładzie pokazuje, że nawet najgorszy moment może być tym przełomowym, a pomysł choć nie odkrywczy może okazać się strzałem w dziesiątkę. Pisze o tym w swojej książce „Droga do własnej firmy. 17 kroków do sukcesu i wolności finansowej”.

Rób coś, czego nie robią inni

Kiedy John Lee Dumas po raz pierwszy pomyślał o rozpoczęciu nagrywania własnego podcastu, od razu wpadł na pomysł produkowania jednego odcinka dziennie. Jego przyjaciele myśleli, że nie da się wyprodukować tylu odcinków w tak krótkim czasie. Nie było chociażby przykładów innych twórców, próbujących tego, ponieważ większość ludzi nie była pewna, jak publiczność zareagowałaby na tak dużo treści. Zreszt,  uznani specjaliści do spraw marketingu internetowego od razu stwierdziliby, że to … szaleństwo. Przecież doświadczenia oraz prawa marketingu mówią co innego i takie codzienne nadawanie po prostu się nie uda. Książka „Droga do własnej firmy. 17 kroków do sukcesu i wolności finansowej” pokazuje, że kto nie ryzykuje, nie pije szampana.

Teraz podcast Entrepreneur on Fire, będący pomysłem Johna Lee Dumasa,  gromadzi ponad milion słuchaczy miesięcznie i jest jednym z najlepszych podcastów biznesowych w Ameryce. 

Jak powtórzyć jego sukces – nie tylko w kwestii tworzenia podcastów ale również w życiu?

Ambitni przedsiębiorcy mogą zacierać ręce, ponieważ właśnie na scenie pojawił się Dumas z gotową receptą na sukces – jasną, praktyczną i sprawdzoną mapą prowadzącą do celu. Znajdziecie tu znakomite pomysły, które pomogą wam zrobić pierwszy krok do własnej firmy.

Seth Godin, autor książki To jest marketing

Wyznacz sobie szalony cel

Jedną z najlepszych rzeczy w posiadaniu szalonego celu jest to, że utrzymujesz koncentrację i motywację. Cel pozwoli Ci w ogóle wystartować, a to według Johna Lee Dumasa nie jest rzeczą oczywistą i tak łatwą jak może Ci się wydawać. „Droga do własnej firmy. 17 kroków do sukcesu i wolności finansowej” pokazuje drogę do najlepszego podcastu ale można to łatwo przeformułować na inne branże. Nie bój się i z Johnem Lee Dumasem wyrusz w drogę ku własnej firmie.

Znajdź odpowiedniego mentora

John Lee Dumas zdał sobie sprawę, że potrzebuje mentora, który osiągnął to, do czego on sam dążył. Kierował się swoją intuicją biznesową i szukał kogoś, kto pomoże mu odnieść przyspieszony sukces, który pomoże mu zdobyć popularność w branży podcastów. Jemu się udało ale i Ty – choć nie mieszkasz w Ameryce, masz na to szanse. Rozejrzyj się wokół siebie? Kto może Ci pomóc? Jakie masz zasoby własne, by ruszyć z pomysłem, który zrewolucjonizuje Twoje życie. Potem przyjdzie czas na innych!

Zacznij już dzisiaj!

Jak radzi John Lee Dumas, powinieneś zacząć i nie martwić się o perfekcję od pierwszego dnia. Z biegiem czasu dowiesz się, jak poprawić swoje umiejętności dziennikarskie, wokalne oraz szereg innych – potrzebnych w biznesie podcastowym. Ucz się na błędach i wierz, że możesz naprawdę wiele osiągnąć, działając w wybranej niszy.

John Lee Dumas praktykiem

John Lee Dumas jest praktykiem zakochanym w konkretach. Rzucił studia prawnicze, aby robić zupełnie coś innego. Przebywał na misji w Iraku i poznał niełatwe warunki życia ludzi w tamtym miejscu. Wydaje się, że to predysponuje go do proponowania zmian i dawania porad na bardzo trudne czasy w 2022 roku. I choć lektura książki „Droga do własnej firmy. 17 kroków do sukcesu i wolności finansowej” nie sprawi, że węgiel się znajdzie, paliwo stanieje, a krajem będą rządzić eksperci to można spróbować zacząć poprawić swoje życie. Czego sobie i Państwu życzę!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Droga do własnej firmy. 17 kroków do sukcesu i wolności finansowej

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Droga do własnej firmy. 17 kroków do sukcesu i wolności finansowej

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej