Efekt wirusowy w biznesie

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Efekt wirusowy w biznesie to zbiór wyników przełomowych badań naukowych i fascynujących historii. Z książki dowiemy się, w jaki sposób luksusowa restauracja zdobyła popularność dzięki zwykłej kanapce, dlaczego niektóre kampanie przeciw narkotykom mogą przyczyniać się do wzrostu narkomanii oraz dlaczego ponad 200 milionów konsumentów obejrzało reklamę z pozoru wyjątkowo nudnego produktu – blendera.

Jonah Berger przez kilka ostatnich lat poszukiwał odpowiedzi na nurtujące go pytania. Analizował przyczyny, dla których niektóre artykuły publikowane na łamach dziennika „The New York Times” trafiają na listę tekstów najczęściej przesyłanych mailem, sprawdzał, dlaczego niektóre produkty stają się tematem rozmów, oraz to, w jaki sposób społeczny wpływ kształtuje nasze gusta. W swojej książce Efekt wirusowy w biznesie Berger ujawnia nam sekrety marketingu szeptanego i przekazu społecznego. Odkrywa, w jaki sposób z wykorzystaniem sześciu prostych zasad można nadać rozgłos produktom, inicjatywom politycznym, biurowym plotkom czy filmom na portalu YouTube.

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego pewne historie przekazywane są z ust do ust, maile przesyłane są dalej, a materiały wideo rozprzestrzeniają się wirusowo, to książka Efekt wirusowy w biznesie wam to wyjaśni, a także wskaże, w jaki sposób wykorzystać tę wiedzę do tworzenia zaraźliwych treści. W książce znajdziemy konkretne i skuteczne techniki, dzięki którym odpowiednio skonstruowane komunikaty, informacje i reklamy będą się rozprzestrzeniać.

Niezależnie od tego, czy jesteście menedżerami w dużym przedsiębiorstwie, właścicielami małych firm starających się dotrzeć do większej liczby klientów, politykami przed wyborami, czy pracownikami służby zdrowia, którym zależy na rozgłosie dla akcji społecznej, ta książka pokaże, jak osiągnąć te cele.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Efekt wirusowy w biznesie

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Efekt wirusowy w biznesie

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej