Fanatyczne poszukiwania klientów

Fanatyczne poszukiwania klientów. Budowa efektywnych kanałów sprzedaży
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Nie odniesiesz sukcesu bez wysiłku. Nie istnieją żadne magiczne pigułki i czarodziejskie metody, które pozwolą iść na łatwiznę i uzyskać spektakularny efekt. Jest to prawdziwe szczególnie w handlu, czyli tam, gdzie nie ma drogi na skróty. Prawdą również jest to, że niezwykle skuteczny sprzedawca nie dysponuje wcale nadprzyrodzonymi mocami. Najczęściej jest „jedynie” pracowity, pełen entuzjazmu, niezwykle zmotywowany i aktywny. Fanatycznie poszukuje klientów. Jednak czyni to w sposób konsekwentny i zrównoważony, wykorzystując odpowiednie kanały sprzedaży dopasowane do sytuacji.

Książka Fanatyczne poszukiwania klientów. Budowa efektywnych kanałów sprzedaży nie oferuje prostych rozwiązań, tylko skuteczne. Jest znakomitym przewodnikiem dla handlowców, pełnym wartościowych wskazówek. Dowiesz się z niego, w jaki sposób zapełnić lejek sprzedaży, korzystając z metodologii zrównoważonych poszukiwań. Nauczysz się optymalizować takie metody, jak marketing społecznościowy, mailing, cold calling, networking czy polecenia. Zgłębisz tajniki sprzedaży bezpośredniej. Dowiesz się, jak osiągnąć długotrwały sukces w sprzedaży!

Czytająć książkę Fanatyczne poszukiwania klientów. Budowa efektywnych kanałów sprzedaży poznasz siedem sposobów myślenia fanatycznych poszukiwaczy klientów, powszechne prawo potrzeby, pięć elementów sprzedaży społecznościowej, pięciostopniowy model gwiaździsty, a także piramidę poszukiwawczą.

Jeb Blount, autor książki Fanatyczne poszukiwania klientów. Budowa efektywnych kanałów sprzedaży, jest ekspertem w dziedzinie sprzedaży, a przy tym charyzmatycznym mówcą, wykładowcą i doradcą. Pomagał zarówno startupom, jak i firmom z listy Fortune 500. Autor niezwykle popularnych książek. Top Sales Magazine uznał Blounta za jednego z 50 najbardziej wpływowych ludzi w handlu i marketingu, a Forbes — za jednego z 30 najważniejszych ekspertów w dziedzinie sprzedaży poprzez media społecznościowe.

Puste kanały sprzedażowe to zmora sprzedawców i organizacji handlowych. Książka Jeba Blounta pomoże ci skończyć z odkładaniem rzeczy na później i poprawić twoją wydajność w pracy. Fanatyczne Poszukiwania to świetna pozycja.

– Anthony Iannarino, thesalesblog.com

 

Kategoria: Książki o sprzedaży

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Fanatyczne poszukiwania klientów

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Fanatyczne poszukiwania klientów

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej