Jak założyć sklep internetowy

jak-zalozyc-sklep-internetowy
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zastanawiasz się, jak założyć sklep internetowy? Zbuduj swój wymarzony e-biznes w oparciu o wiedzę praktyków. Książka Jak założyć sklep internetowy? Praktyczne porady na start e-biznesu to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce rozpocząć sprzedaż w Internecie.

Książka Krzysztofa Bartnika to zbiór najlepszych i najciekawszych poradników czy artykułów na temat zakładania sklepu internetowego, jakie kiedykolwiek zostały opublikowane na łamach serwisu eKomercyjnie.pl. Dzięki zastosowaniu zawartych w książce porad, od samego początku będziesz sprzedawać w swoim sklepie, a nie tylko czekać na pierwsze zamówienia.

Z lektury Jak założyć sklep internetowy? Praktyczne porady na start e-biznesu dowiesz się, od czego tak naprawdę rozpocząć swój e-biznes, jaką platformę sklepową wybrać, jak podejść do podpisywania umów i aspektów sprawnych w momencie uruchamiania firmy, a także jak przygotować samą witrynę do tego, by użytkownik nie miał żadnych obaw jeżeli chodzi o dokonanie zakupów.

Nie byłoby tego kompendium, gdyby nie zaangażowanie naszych fantastycznych autorów – praktyków handlu internetowego, którzy mają na swoim koncie setki tysięcy wysłanych zamówień. Skorzystaj z ich wiedzy i stwórz swój własny, skuteczny sklep internetowy!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Jak założyć sklep internetowy

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Jak założyć sklep internetowy

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
celina
celina
6 lat temu

Na pewno skorzystam! 🙂

Marek
4 lat temu

I jak książka, może ktoś napisać czy aktualnie się opłaca kupować ?

3
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej