Jak zarabiać na rynku, który zmierza donikąd

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Wskaźnik C/Z to jeden z najpopularniejszych a zarazem jeden z najbardziej znienawidzonych wskaźników giełdowych. Z jednej strony urzeka prostotą, z drugiej jednak irytuje mnogością interpretacji. Vitaliy Katsenelson w swojej książce Jak zarabiać na rynku, który zmierza donikąd pokazuje w jaki sposób do tego wskaźnika powinien podejść każdy, kto uważa inwestowanie w wartość za najrozsądniejszą metodę działania na rynku.

Punktem wyjścia dla jego rozważań jest teza, że przez większość czasu rynki akcji poruszają się w trendzie bocznym. Hossa i bessa to tylko dodatki. Współcześni inwestorzy poszukujący na giełdzie wartości muszą to uwzględniać i starać się aktywnie inwestować w wartość, a nie trzymać się metody „kup i trzymaj”. Sytuacje na giełdach nas do tego zmuszają. Jeżeli chcesz wiedzieć, w jaki sposób znaleźć na rynku prawdziwą okazję, korzystając wyłącznie ze wskaźnika C/Z, książka Jak zarabiać na rynku, który zmierza donikąd jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się, co robić przy oczekiwanych spadkach na giełdzie i pogorszeniu koniunktury gospodarczej. Nauczysz się, bez skomplikowanych wzorów jak oceniać przepływy finansowe w spółce i wybierać akcje spółek o najlepszych perspektywach.

Jeśli nie sądziłeś, że o analizie fundamentalnej nie da się pisać ze swadą koniecznie musisz sięgnąć do tej książki. Zwłaszcza, że jak pisze sam autor „rynek akcji nie jest gościem, którego chciałbyś przedstawić swoim rodzicom”. Tym bardziej trzeba poznać go dokładnie, żeby zrozumieć jego zachowania.

Wydawnictwo: Linia | Data wydania: marzec 2013
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Jak zarabiać na rynku, który zmierza donikąd

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Jak zarabiać na rynku, który zmierza donikąd

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej