Kształtowanie liderów. Jak pomóc innym w pełni wykorzystać własny potencjał

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Kształtowanie liderów. Jak pomóc innym w pełni wykorzystać własny potencjał

Zastanawiacie się dlaczego niektórzy ludzie osiągają wielkie sukcesy osobiste, ale nigdy nie udaje im się odnieść sukcesu w budowaniu firmy czy kształtowaniu swojej organizacji? John C. Maxwell odpowiada na to pytanie w swojej książce Kształtowanie liderów.

Jak mówi sam autor, w ciągu dwudziestu pięciu lat swojej pracy przywódczej nauczył się przede wszystkim tego, że miarą sukcesu lidera jest klasa ludzi z jego najbliższego otoczenia. Najważniejsze przesłanie tej książki jest takie, że w pojedynkę niczego nie da się zdziałać. Wizja, energia, determinacja i siła przekonań to za mało. Jeśli chcemy odnieść sukces jako liderzy, musimy nauczyć się kształtować liderów wokół siebie. Musimy tworzyć własny zespół, znaleźć sposób na to, żeby nasza wizja została dostrzeżona i wdrożona oraz żeby inni zaangażowali się w jej realizację. Lider potrafi nakreślić ogólny obraz sytuacji, ale potrzebuje innych liderów do tego, aby ten mentalny obraz przełożyć na rzeczywistość.

Nieliczni liderzy otaczają się innymi liderami, ale to właśnie oni generują największą wartość dla swoich organizacji. Bez względu na to, czy stoi się na czele organizacji non profit, małej firmy czy wielkiej korporacji, książka Kształtowanie liderów pomoże wspierać innych w pełnym wykorzystaniu własnego potencjału oraz wprowadzić organizację na zupełnie nowy poziom działalności.

John C. Maxwell to uznany w świecie ekspert w dziedzinie przywództwa, wykładowca i autor, który sprzedał już ponad dwanaście milionów egzemplarzy swoich książek. Jego organizacje przeszkoliły już ponad milion przywódców na całym świecie. Doktor Maxwell jest założycielem firm Injoy Stewardship Services oraz EQUIP.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Kształtowanie liderów. Jak pomóc innym w pełni wykorzystać własny potencjał

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Kształtowanie liderów. Jak pomóc innym w pełni wykorzystać własny potencjał

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej