Rozważny inwestor

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Rozważny inwestorOd czasu do czasu każdy z nas dysponuje niewielkim nadmiarem gotówki. Zazwyczaj zastanawiamy się wtedy, co z tymi pieniędzmi zrobić. Zaspokoić chwilowe zachcianki, wyjechać na krótkie wakacje, kupić wymarzony sprzęt, a może zainwestować, by mieć zapas na emeryturę lub na czarną godzinę? Ten ostatni wybór wydaje się najbardziej rozsądny. Pojawia się tylko jeden problem. W jaki sposób zrobić to skutecznie, żeby nasze pieniądze faktycznie mnożyły się, zamiast wyparować w efekcie nietrafionych wyborów inwestycyjnych? Odpowiedzi należy szukać w książce Rozważny inwestor.

Książką została napisana właśnie dla osób, które planują pomnażać swój majątek. Znajdziesz w niej odpowiedź na pierwsze, podstawowe pytanie: „Dlaczego tracimy, chociaż nienawidzimy ponoszenia strat?”. Maciej Rogala pomoże Ci przełamać opory przed podejmowaniem niezbędnych decyzji inwestycyjnych i zaproponuje kilka strategii: prostych, logicznych i zrozumiałych, dostosowanych do Twojego określonego, indywidualnego celu.

Pamiętaj. Nie musisz zostać milionerem. Jednak możesz i powinieneś przestać tracić swoje pieniądze na nietrafionych inwestycjach.

Maciej Rogala w drugim wydaniu książki Rozważny inwestor wprowadził niezbędne aktualizacje i wydłużył rozdział poświęcony planowaniu emerytalnemu. Bardziej szczegółowo opisał też mechanizmy Indywidualnych Kont Emerytalnych (IKE) oraz Indywidualnych Kont Zabezpieczenia Emerytalnego. Obecnie prowadzi firmę szkoleniową Edinem (Edukacja Inwestycyjna i Emerytalna).

Maciej Rogala zajmuje się edukacją inwestycyjną i emerytalną. Prowadzi szkolenia dla pracowników instytucji finansowych i pomaga pracodawcom w uruchamianiu pracowniczych programów emerytalnych. Z rynkiem funduszy inwestycyjnych jest związany od 1994 roku.

Wydawnictwo: Onepress | Data wydania: kwiecień 2013
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Rozważny inwestor

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Rozważny inwestor

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej