Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w PolsceJeżeli jesteś początkującym przedsiębiorcą, to książka Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce jest właśnie dla ciebie!

Przedsiębiorczość jest dzisiaj w cenie, a uruchomienie własnego biznesu daje wiele więcej niż praca na etacie. Prawdą jest, że zbudowanie własnej firmy od podstaw wymaga dużego wysiłku i zaangażowania, ale w zamian mamy szansę zdobyć ciekawe doświadczenia i duże pieniądze. Własna firma może dać nam ogromną satysfakcję oraz większe poczucie własnej wartości. Marcin Pietraszek, były pracownik, a dziś właściciel własnej firmy, podpowiada nam, jak stworzyć tytułowy sprytny biznes.

Jak działać sprytnie? Wcale nie chodzi tu o kombinowanie i nieuczciwe praktyki. Sprytny biznes to taki, który wykorzystuje szanse i minimalizuje ryzyko. Spryciarz w biznesie nie musi dysponować wielkim kapitałem na starcie. Stara się natomiast osiągnąć jak najwięcej i ponieść jak najmniejsze koszty. Mądry przedsiębiorca korzysta z elastycznych form zatrudnienia, chętnie sięga po nisko oprocentowane pożyczki, nie zatrudnia pracowników do zrobienia tego, co potrafi dobrze wykonać sam, używa internetu, traktuje wirtualną pajęczynę jako oczywiste narzędzie pracy, a przy tym działa legalnie i etycznie.

Marcin Pietraszek — właściciel agencji public relations Empemedia, skoncentrowanej na promocji małych i średnich firm. Za cel stawia sobie wspieranie rozwoju małych firm. Jest również autorem książek Twój pierwszy pracownik. Zatrudniaj w małej firmie w Polsce oraz PRo-MOC-ja. Reklama i public relations w małej firmie.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej