StandOut. Innowacyjny test do oceny silnych stron

standout-innowacyjny-test-do-oceny-silnych-stron
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Rewolucyjna książka oraz narzędzie internetowe, które oferuje Marcus Buckingham, jest wynikiem szerokich badań, testów statystycznych oraz analiz obejmujących światową czołówkę osób, które potrafią osiągać wybitne rezultaty. Książką StandOut. Innowacyjny test do oceny silnych stron to coś więcej niż tylko następna rewolucyjna lektura na temat promocji silnych stron. To jedyne w swoim rodzaju zaproszenie do odkrywania i aktywowania własnej wyjątkowej przewagi konkurencyjnej w codziennej pracy.

StandOut jest źródłem unikalnej wiedzy z zakresu zarządzania oraz przywództwa, przekazywanej przez jeden z najbardziej uznawanych na świecie autorytetów w dziedzinie silnych stron. Autor w swojej książce oferuje nam również niezwykle użyteczny i innowacyjny test internetowy, który jest efektem dziesięcioletnich badań naukowych wspieranych rygorystyczną analizą statystyczną, a także wyszukanym narzędziem psychometrycznym. Tam, gdzie większość analiz zatrzymuje się na odkryciu i potwierdzeniu, StandOut Marcus Buckinghama przychodzi z rzetelnym i treściwym dwudziestostronicowym raportem, pełnym opisów działań dostosowanych do wyników osiągniętych w teście – działań, które powinno się podjąć, by odnaleźć swoje przewagi i zostać zwycięzcą w pracy. „Wybitność” daje również menedżerom możliwość otrzymania dostosowanego do potrzeb raportu zespołowego, prostego i łatwego w użyciu, ale pozwalającego jak nigdy dotąd zmaksymalizować silne strony zespołu.

Marcus Buckingham, autor książki StandOut. Innowacyjny test do oceny silnych stron, w ramach działalności swojej firmy TMBC, uczy menedżerów, w jaki sposób przekuć silne strony ich współpracowników na konkretne rezultaty i ponadprzeciętne osiągnięcia. Przed utworzeniem TMBC Marcus przepracował niemal dwadzieścia lat w Instytucie Gallupa, prowadząc badania nad czynnikami wpływającymi na osiągnięcia światowej czołówki menedżerów. Pisano o nim w Wall Street Journal, New York Times, Fortune i Fast Company, a obecnie pracuje z takimi firmami jak Facebook, Kohl’s, Hilton, Microsoft, Chick-fil-A, Banana Republic i The Walt Disney Company. Był członkiem Komitetu Doradczego Sekretarza Stanu do spraw Przywództwa i Zarządzania. Ukończył studia na uniwersytecie Cambridge, uzyskując tytuł magistra nauk społeczno-politycznych. Mieszka w Los Angeles wraz z żoną Jane i dwójką dzieci.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić StandOut. Innowacyjny test do oceny silnych stron

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce StandOut. Innowacyjny test do oceny silnych stron

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej