Źródło zwycięstw i sukcesów tkwi w naszym umyśle. Mistrzowie sportu, legendarni wojownicy, gwiazdy biznesu czy politycy wielkiego formatu rozwijają umiejętności psychiczne, dzięki którym uzyskują ponadprzeciętne wyniki. Nawet jeśli wydaje nam się, że sukces wymaga przede wszystkim niezwykłej siły czy sprawności mięśni, odpowiedni trening mentalny pozwala na przekraczanie kolejnych barier, także tych fizycznych. Zwycięzca myśli po prostu jak zwycięzca.
Książka Sztuka treningu mentalnego. Jak osiągnąć maksimum możliwości to świetnie napisany poradnik, który mówi o tym, jak osiągnąć szczyt swoich możliwości. DC Gonzalez w prosty i zrozumiały sposób przedstawia skuteczne metody treningu mentalnego, potrzebne umiejętności psychiczne i sprawdzone techniki ich kształtowania. Dzięki tej książce szybko zrozumiesz myśli, emocje i energie towarzyszące czynnościom, w które się angażujesz. Przekonasz się również, jak ważne są wiara w siebie, skupienie oraz właściwy stan umysłu, żeby osiągnąć idealny klimat mentalny — odpowiedni, aby podjąć każde wyzwanie i osiągnąć zamierzone cele. Dzięki książce Sztuka treningu mentalnego. Jak osiągnąć maksimum możliwości nauczysz się myślenia zwycięzcy, które pomoże ci przekroczyć swoje własne granice.
Z poradnika dowiemy się między innymi, jak kształtować przewagi mentalnej i poczucia pewności siebie, co to jest inżynieria wyobraźni, jak kontrolować strach i jak zachować spokuj. Książka pomoże nam również mentalnie przygotować się do zwycięstwa.
Daniel C. Gonzales, autor książki Sztuka treningu mentalnego. Jak osiągnąć maksimum możliwości, jest uznanym trenerem osobistym. Jest uczniem Piotra Siegla, światowej sławy autorytetu w dziedzinie NLP. Gonzales może się pochwalić dość niecodziennym doświadczeniem zawodowym: był pilotem wojskowym, agentem federalnym, wojskowym specjalistą w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Posiada czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu. Od 1988 pomaga różnym ludziom rozwijać umiejętności psychologiczne niezbędne do osiągania doskonałych wyników i zwiększania mentalnej przewagi, ucząc strategii, które pomagają pokonać dotychczasowe bariery wydajności.