,

Zarabiaj na nieruchomościach

Zarabiaj na nieruchomościach. Praktyczny poradnik, jak kupić, wyremontować i wynająć mieszkanie
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Planujecie może kupić, wyremontować i wynająć mieszkanie? Zastanawicie się, jak to zrobić? Z pomocą przychodzą Agata Danowską i Bartosz Danowski z książka Zarabiaj na nieruchomościach. Praktyczny poradnik, jak kupić, wyremontować i wynająć mieszkanie.

Wbrew pozorom i powszechnie panującym mitom zarabianie na nieruchomościach nie jest łatwy biznesem. Inwestowanie oszczędności w mieszkania na wynajem jest świetnym pomysłem na zabezpieczenie swojej finansowej przyszłości, ale jego realizacja rzadko bywa tak bezproblemowa, jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim to nie jest coś dla teoretyków, ale dla praktyków!

Autorzy od kilku lat konsekwentnie inwestują w mieszkania na wynajem. Dlatego w swojej książce Zarabiaj na nieruchomościach. Praktyczny poradnik, jak kupić, wyremontować i wynająć mieszkanie, prawie nie ma teorii. To, co w niej przeczytasz, jest bezpośrednio związane z ich własnym doświadczeniami, które zdobywali przez lata skutecznego zarządzania własnymi nieruchomościami i pomnażania swoich oszczędności. Z ich poradnika dowiemy się mmiędzy innymi, jak wyszukać i korzystnie kupić nieruchomość, przygotować ją pod wynajem, zbudować dobre relacje z najmującymi, dbać o ochronę swoich praw i uniknąć po drodze wielu błędów, na których uczyli się autorzy.
A to wszystko w niezwykle przejrzystej i przystępnej formie poradnika dla tych, którzy chcieliby zabezpieczyć swoją finansową przyszłość.

Agata Danowska jest magistrem prawa, absolwentką studiów MBA i podyplomowych studiów z zarządzania nieruchomościami. Jest menedżerem, dyrektorem ds. rozwoju w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie, a także ekspertką Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego do spraw oceny wniosków unijnych w zakresie edukacji. Bartosz Danowski to autor licznych książek informatycznych, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej, rzeczoznawca Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz ekspert Urzędu Marszałkowskiego do spraw oceny wniosków unijnych sektora IT.

Kategoria: książki o inwestowaniu

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Zarabiaj na nieruchomościach

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Zarabiaj na nieruchomościach

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej