Content marketing po polsku

Sprawdź, gdzie kupić
Content marketing po polsku. Jak przyciągnąć klientów

Zastanawiacie się, w jaki sposób przyciągnąć więcej klientów? Na to pytanie odpowie wam Barbara Stawarz w swojej książce Content marketing po polsku. Jak przyciągnąć klientów. To niewątpliwie pierwsza tego typu publikacja na polskim rynku, która omawia polskie firmy i polskie realia.

Książka przybliża temat content marketingu i krok po kroku opisuje związane z nim zagadnienie, proces budowy strategii content marketingowej oraz tworzenie treści na potrzeby internetu i budowanie zaangażowanej społeczności wokół marki. To ważna na polskim rynku publikacja z zakresu content marketingu omawiająca polskie firmy i realia oraz zawierająca nasze krajowe przykłady.

Książka Content marketing po polsku. Jak przyciągnąć klientów to praktyczny poradnik adresowany do managerów i dyrektorów marketingu, PR managerów, socjal media managerów, blogerów, dziennikarzy oraz właścicieli małych i średnich firm. Książka stanowi także niezbędne źródło wiedzy dla studentów marketingu i public relations.

Barbara Stawarz, autorka ksiązki, jest CEO i założycielką agencji Content King. Wykła w Szkole Głównej Handlowej, Akademii Górniczo-Hutniczej, Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest także współautorką książki “E-marketing”.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podobała Ci się receznja?

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz kolejnych recenzji wartościowych książek.

Sprawdź, gdzie kupić

Ciasteczka

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług. Korzystanie ze strony oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnych recenzji wartościowych książek.