Content marketing po polsku

Content marketing po polsku. Jak przyciągnąć klientów
Content marketing po polsku. Jak przyciągnąć klientów
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zastanawiacie się, w jaki sposób przyciągnąć więcej klientów? Na to pytanie odpowie wam Barbara Stawarz w swojej książce Content marketing po polsku. Jak przyciągnąć klientów. To niewątpliwie pierwsza tego typu publikacja na polskim rynku, która omawia polskie firmy i polskie realia.

Książka przybliża temat content marketingu i krok po kroku opisuje związane z nim zagadnienie, proces budowy strategii content marketingowej oraz tworzenie treści na potrzeby internetu i budowanie zaangażowanej społeczności wokół marki. To ważna na polskim rynku publikacja z zakresu content marketingu omawiająca polskie firmy i realia oraz zawierająca nasze krajowe przykłady.

Książka Content marketing po polsku. Jak przyciągnąć klientów to praktyczny poradnik adresowany do managerów i dyrektorów marketingu, PR managerów, socjal media managerów, blogerów, dziennikarzy oraz właścicieli małych i średnich firm. Książka stanowi także niezbędne źródło wiedzy dla studentów marketingu i public relations.

Barbara Stawarz, autorka ksiązki, jest CEO i założycielką agencji Content King. Wykła w Szkole Głównej Handlowej, Akademii Górniczo-Hutniczej, Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest także współautorką książki „E-marketing”.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Content marketing po polsku

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Content marketing po polsku

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej