Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Kultowa już książka Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności Davida Allena doczekała się zupełnie nowego wydania.

Kiedy piętnaście lat temu David Allen pisał swój wielki bestseller nie przypuszczał, że cały świat biznesu oszaleje na punkcie jego publikacji. Książkę początkowo adresował głównie do menedżerów wyższego szczebla w korporacjach. Bardzo szybko wpłynęła ona na sposób działania wielu dyrektorów. Autor uznał jednak, że przyszedł czas na zmiany.

Dziś David Allen oddaje w nasze ręce całkowicie nową wersję książki Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Co prawda techniki GTD są wciąż takie same, jednak zmieniło się wiele aspektów rzeczywistości, a co ważniejsze, znacząco rozszerzył się krąg osób, do których autor zamierza dotrzeć ze swoim przesłaniem. W nowym wydaniu radykalnie został przeredagowany cały tekst, który tym razem został skierowany także do „gospodyń domowych, studentów, księży, artystów, a nawet emerytów”.

Jeżeli ktoś jeszcze nie czytał Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności, ma teraz idealną okazję sprawdzić, jak kilka prostych zasad GTD może poprawić jakość naszego życia. Dzięki nim nauczymy się wybierać, czym, kiedy i w jaki sposób się zajmować, delegować, nie zapominając, co i komu przekazaliśmy, eliminować stres i tworzyć swoją prywatną przestrzeń relaksu.

Efekty nie dadzą na siebie długo czekać! Już czas przejąć stery swojego życia i zapomnieć, co to stres!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej