Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

Sprawdź, gdzie kupić
Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności

Kultowa już książka Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności Davida Allena doczekała się zupełnie nowego wydania.

Kiedy piętnaście lat temu David Allen pisał swój wielki bestseller nie przypuszczał, że cały świat biznesu oszaleje na punkcie jego publikacji. Książkę początkowo adresował głównie do menedżerów wyższego szczebla w korporacjach. Bardzo szybko wpłynęła ona na sposób działania wielu dyrektorów. Autor uznał jednak, że przyszedł czas na zmiany.

Dziś David Allen oddaje w nasze ręce całkowicie nową wersję książki Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Co prawda techniki GTD są wciąż takie same, jednak zmieniło się wiele aspektów rzeczywistości, a co ważniejsze, znacząco rozszerzył się krąg osób, do których autor zamierza dotrzeć ze swoim przesłaniem. W nowym wydaniu radykalnie został przeredagowany cały tekst, który tym razem został skierowany także do „gospodyń domowych, studentów, księży, artystów, a nawet emerytów”.

Jeżeli ktoś jeszcze nie czytał Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności, ma teraz idealną okazję sprawdzić, jak kilka prostych zasad GTD może poprawić jakość naszego życia. Dzięki nim nauczymy się wybierać, czym, kiedy i w jaki sposób się zajmować, delegować, nie zapominając, co i komu przekazaliśmy, eliminować stres i tworzyć swoją prywatną przestrzeń relaksu.

Efekty nie dadzą na siebie długo czekać! Już czas przejąć stery swojego życia i zapomnieć, co to stres!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podobała Ci się receznja?

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz kolejnych recenzji wartościowych książek.

Sprawdź, gdzie kupić

Ciasteczka

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług. Korzystanie ze strony oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnych recenzji wartościowych książek.