,

Jesteś start-upem

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Jesteś start-upemJak zostać dyrektorem generalnym własnej kariery zawodowej? Na początek najlepiej przeczytać Jesteś start-upem.

Obecnie rynek pracy to prawdziwa rzeź niewiniątek. Coraz trudniej wybić się z tłumu i przekonać potencjalnych pracodawców, że jest się kandydatem doskonałym. Jakim cudem w tak nieprzyjaznym środowisku można zwiększyć tempo rozwoju kariery zawodowej? To proste – należy się wykazać przedsiębiorczością i zacząć zarządzać swoją karierą tak, jak zarządza się startupem. Pozwoli to nam stać się najatrakcyjniejszym kąskiem na rynku pracy.

Jesteś start-upem nie jest książka o szukaniu pracy. Nie znajdziemy tu wskazówek, jak tworzyć CV, ani sztuczek przydatnych na rozmowach kwalifikacyjnych. Zamiast tego poznamy strategie, które pomogą nam rozbudować sieć kontaktów, zdobyć przewagę konkurencyjną i wychwycić najlepsze okazje do rozwoju zawodowego. Nauczymy się również pozyskiwać dane i informacje, dzięki którym będziemy podejmować najlepsze decyzje zawodowe, a przede wszystkim przetrwamy, rozkwitniemy i zrealizujemy najśmielsze plany zawodowe.

Gotowi na przejęcie kontroli nad własną przyszłością?

Reid Hoffman jest znanym na całym świecie przedsiębiorca i inwestor. Jest współzałożycielem i prezesem LinkedIn, największej sieci kontaktów zawodowych, obejmującej ponad 100 milionów użytkowników. Wcześniej piastował stanowisko wiceprezesa i znajdował się w gronie współzałożycieli firmy PayPal. Jest też partnerem w firmie Greylock, jednej z najważniejszych firm inwestycyjnych w Dolinie Krzemowej.

Ben Casnocha jest wielokrotnie nagradzany przedsiębiorcą i dziennikarzem. Pisze dla „Newsweeka”, pojawia się na antenie CNN, występuje w „Early Show” oraz na antenie CNBC. „BusinessWeek” zaliczył go do grona najlepszych młodych przedsiębiorców Ameryki.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Jesteś start-upem

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Jesteś start-upem

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej