Like a Virgin

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
4 / 1

Like a Virgin. Czego nie nauczą Cię w szkole biznesu to książka, w której Richard Branson dzieli się z nami praktyczną wiedzą, która jest nie do zdobycia w żadnej szkole biznesu. Znajdziemy w niej rady praktyka, który osiągnął niebywały sukces i który wie, jak sprawnie i skutecznie poruszać się w biznesie.

W wieku szesnastu lat założył gazetę „Student”, a w 1970 roku stworzył Virgin, małą firmę wysyłkową sprzedające płyty. Wkrótce potem otworzył w Londynie swój pierwszy sklep muzyczny, a dwa lata później powstało studio nagrań Virgin Records, które stało się jedną z sześciu najlepszych wytwórni płytowych na świecie. Od tamtej pory Virgin Group rozwinęła się i obecnie obejmuje ponad czterysta firm w ponad trzydziestu krajach. Richard Branson jest jedynym człowiekiem na świecie, któremu udało się od zera zbudować warte osiem miliardów dolarów przedsiębiorstwa w ośmiu różnych sektorach. Działając w ramach Unite – charytatywnego oddziału Virgin Group – pracuje obecnie nad rozwijaniem nowego podejścia do problemów społecznych i środowiskowych.

Książka Like a Virgin. Czego nie nauczą Cię w szkole biznesu jest napisana z perspektywy założyciela dużego biznesu, który wyzwolił się od biznesowego szablonu, a całą wiedzę jaką ma o skutecznym prowadzeniu przedsiębiorstwa czerpie z własnego, czterdziestoletniego doświadczenia. Książka Richarda Bransona to zebrane w całość najlepsze biznesowe wskazówki autora, które pierwotnie pojawiły się w „New York Times”, a następnie były cytowane na całym świecie od Indii aż po Australię i Wyspy Bahama. Branson porusza w swojej książce zarówno kwestię światowego kryzysu finansowego, jak również zdradza pięć sekretnych przepisów, jak osiągnąć sukces w biznesie.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Like a Virgin

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Like a Virgin

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej