Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Like a Virgin. Czego nie nauczą Cię w szkole biznesu to książka, w której Richard Branson dzieli się z nami praktyczną wiedzą, która jest nie do zdobycia w żadnej szkole biznesu. Znajdziemy w niej rady praktyka, który osiągnął niebywały sukces i który wie, jak sprawnie i skutecznie poruszać się w biznesie.

W wieku szesnastu lat założył gazetę „Student”, a w 1970 roku stworzył Virgin, małą firmę wysyłkową sprzedające płyty. Wkrótce potem otworzył w Londynie swój pierwszy sklep muzyczny, a dwa lata później powstało studio nagrań Virgin Records, które stało się jedną z sześciu najlepszych wytwórni płytowych na świecie. Od tamtej pory Virgin Group rozwinęła się i obecnie obejmuje ponad czterysta firm w ponad trzydziestu krajach. Richard Branson jest jedynym człowiekiem na świecie, któremu udało się od zera zbudować warte osiem miliardów dolarów przedsiębiorstwa w ośmiu różnych sektorach. Działając w ramach Unite – charytatywnego oddziału Virgin Group – pracuje obecnie nad rozwijaniem nowego podejścia do problemów społecznych i środowiskowych.

Książka Like a Virgin. Czego nie nauczą Cię w szkole biznesu jest napisana z perspektywy założyciela dużego biznesu, który wyzwolił się od biznesowego szablonu, a całą wiedzę jaką ma o skutecznym prowadzeniu przedsiębiorstwa czerpie z własnego, czterdziestoletniego doświadczenia. Książka Richarda Bransona to zebrane w całość najlepsze biznesowe wskazówki autora, które pierwotnie pojawiły się w „New York Times”, a następnie były cytowane na całym świecie od Indii aż po Australię i Wyspy Bahama. Branson porusza w swojej książce zarówno kwestię światowego kryzysu finansowego, jak również zdradza pięć sekretnych przepisów, jak osiągnąć sukces w biznesie.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Like a Virgin

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.