Rework

Jeżeli prowadzicie lub zamierzacie uruchomić własny e-biznes, koniecznie musicie przeczytać książkę Rework Jasona Frieda i Davida Heinemeiera Hanssona – założycieli pionierskiej firmy Basecamp.

Na początek zapomnijcie o przestarzałym, klasycznym modelu zakładania i prowadzenia firmy. Nie tracicie czasu na pisanie biznesplanu, poznawanie konkurencji, szukanie inwestorów itp. We współczesnym świecie zmiany zachodzą w takim tempie, że kiedy wykonuje się całą tę mrówczą pracę, cenne dane stają się już nieaktualne. Jedyne, co trzeba zrobić, to przestać gadać i wziąć się do roboty! Autorzy są idealnym przykładem, jak można efektywnie pracować i ściągnąć na siebie uwagę otoczenia bez konieczności wydawania olbrzymich pieniędzy. Książką Rework pokazuje, jak konkurować z wielkimi przedsiębiorstwami bez marnowania dużych środków na marketing czy reklamę oraz jak odnieść sukces bez przygotowywania finansowych prognoz i pięcioletnich planów.

Książka Rework to nie tylko gotowy zbiór przepisów jak prowadzić firmę, ale cała filozofia, która sprawiła, że jej autorzy odnieśli sukces w e-biznesie.

Jason Fried i David Heinemeier Hansson, autorzy książki Rework, są założycielami pionierskiej firmy Basecamp, która działa w branży komputerowej i której produktów używają miliony osób na całym świecie. Informacje o niej ukazały się w takich czasopismach, jak „Time”, „Newsweek” czy „Wired”. Autorzy wspólnie z pozostałymi pracownikami firmy prowadzą również niezwykle popularny blog Signal vs. Noise.

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on whatsapp
Udostępnij

Nasz patronat

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej wartościowej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Porównaj ceny

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.