,

Rework

Rework
Rework
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Jeżeli prowadzicie lub zamierzacie uruchomić własny e-biznes, koniecznie musicie przeczytać książkę Rework Jasona Frieda i Davida Heinemeiera Hanssona – założycieli pionierskiej firmy Basecamp.

Na początek zapomnijcie o przestarzałym, klasycznym modelu zakładania i prowadzenia firmy. Nie tracicie czasu na pisanie biznesplanu, poznawanie konkurencji, szukanie inwestorów itp. We współczesnym świecie zmiany zachodzą w takim tempie, że kiedy wykonuje się całą tę mrówczą pracę, cenne dane stają się już nieaktualne. Jedyne, co trzeba zrobić, to przestać gadać i wziąć się do roboty! Autorzy są idealnym przykładem, jak można efektywnie pracować i ściągnąć na siebie uwagę otoczenia bez konieczności wydawania olbrzymich pieniędzy. Książką Rework pokazuje, jak konkurować z wielkimi przedsiębiorstwami bez marnowania dużych środków na marketing czy reklamę oraz jak odnieść sukces bez przygotowywania finansowych prognoz i pięcioletnich planów.

Książka Rework to nie tylko gotowy zbiór przepisów jak prowadzić firmę, ale cała filozofia, która sprawiła, że jej autorzy odnieśli sukces w e-biznesie.

Jason Fried i David Heinemeier Hansson, autorzy książki Rework, są założycielami pionierskiej firmy Basecamp, która działa w branży komputerowej i której produktów używają miliony osób na całym świecie. Informacje o niej ukazały się w takich czasopismach, jak „Time”, „Newsweek” czy „Wired”. Autorzy wspólnie z pozostałymi pracownikami firmy prowadzą również niezwykle popularny blog Signal vs. Noise.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Rework

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Rework

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej