Marketing analityczny

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Kiedy marketing w firmie pada ofiarą brutalnych cięć budżetowych, a kierownictwo nie docenia wartości działań marketingowych i ich wpływu na sprzedaż, czas sięgnąć po książkę Marketing analityczny i zaprząc do pracy liczby, niech wreszcie działają na naszą korzyść.

Książka Marketing analityczny. Piętnaście wskaźników, które powinien znać każdy marketer odkrywa przed nami tajniki najnowszych metod marketingu analitycznego. Prezentuje narzędzia do prowadzenia pomiarów marketingowych, pokazuje metody obliczania zwrotu z inwestycji w marketing (ROMI) oraz techniki oceniania wartości klienta w cyklu życia (CLTV). Z książki dowiemy się również, jak korzystać z piętnastu kluczowych wskaźników, które pozwolą w sposób wymierny przedstawić wartość działań marketingowych oraz znacząco poprawić wyniki finansowe firmy. Autor pomaga nam odkryć czyste piękno zbiorów danych i pozwala nam zostań gwiazdą pragmatycznego marketingu.

Z książki dowiemy się także, dlaczego ponad 80% firm nie podejmuje decyzji z wykorzystaniem marketingu opartego na danych i ponosi przykre konsekwencje tego faktu. Poznamy 15 podstawowych wskaźników, które powinien znać każdy marketer, a także pięć przeszkód na drodze do prowadzenia marketingu opartego na danych oraz sposób, jak je pokonać. Autor pokaże nam również, jak wykorzystać 15 podstawowych wskaźników marketingowych do uzyskiwania co najmniej pięciokrotnie lepszych wyników. W książce znajdziemy również darmowe szablony obliczania ROMI do wszystkich przykładów opisanych w książce.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Marketing analityczny

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Marketing analityczny

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej