Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce

Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
4 / 4

Mindf*ck to stan wyprowadzenia z równowagi, zmylenia; taki lag mózgu, że trudno sobie wytłumaczyć, jak można było coś w „taki” sposób zrobić. Monika Reszko w swojej książce „Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce” pokazuje odbiorcom, co mogą zmienić, by osiągać wymierne efekty.

Czy leci z nami pilot?

Monika Reszko pomaga szefom firm, małych i dużych okiełznać chaos, jaki występuje w ich organizacjach. Rozumiejąc, że rozwój to nieustanna walka o lepsze jutro, proponuje skorzystanie ze sposobów, wypracowanych przez lata w praktyce. 

Okazuje się, że w wielu przypadkach przedsiębiorcy nie rozumieją tego, co daje posiadanie własnej firmy oraz do czego dążą. Pracują codziennie po kilkanaście godzin, by ich podwładni byli zadowoleni, dostawcy otrzymywali na czas pieniądze, a kolejni klienci korzystali z ich oferty szytej specjalnie na miarę.

Jaki z reguły jest efekt? Zawał po 30-tce, a sama firma radzi sobie „jakoś” na rynku. Tylko czy zakładając firmę wielu nawet nie myśli o tym, żeby sobie „jakoś” radzić? A może wolałeś osiągnąć sukces przez duże S? Jeśli tak, musisz zajrzeć do książki Moniki Reszko „Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce”.

Zrób sobie mindfuck

Książka „Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce” jest odkrywcza na wielu poziomach. Przede wszystkim uświadamia właścicielowi organizacji, że pracownicy nie są „jego” i on musi o nich koniecznie zadbać. 

Monika Reszko proponuje skupienie się na sobie. Jeśli każdy zadba o siebie to w perspektywie będzie mógł efektywniej pracować dla dobra wspólnego, jakim jest firma przynosząca dochód wszystkim zainteresowanym.  

A gdyby tak jeszcze spróbować zmienić myślenie i otaczać się współpracownikami samodzielnymi? Tymi, którzy dają wsparcie w każdym momencie? Wychodzą z pomysłami jeszcze zanim Ty stwierdzisz, że coś można zmienić, ulepszyć czy poprawić? 

W lekturze książki Moniki Reszko ważne są pytania zadawane każdego dnia. Pytania pomagające  zacząć wejść w każdy dzień w sposób skoncentrowany i bardzo produktywny. Oto one:
– O co konkretnie mi chodzi?
– Co się ze mną dzieje?
– Do czego dążę? 
– Na co mam wpływ i co chcę zmienić?

Zgoda z samym sobą? To możliwe!

Książka „Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce” jest przede wszystkim o pogodzeniu się z samym sobą. Nie można być szefem skutecznym i wyprzedzającym swoimi decyzjami wydarzenia w świecie gospodarki lokalnej i światowej, nie mając poukładanego życia wewnętrznego. 

Na szczęście Monika Reszko – człowiek od rzeczy niemożliwych proponuje metodę małych kroków i zmian, powalających po prostu cieszyć się życiem i prowadzić bardzo odpowiedzialne firmy – zarówno w sferze rozwoju, ochrony środowiska czy realizacji kolejnych – pozornie nieosiągalnych celów.

Monika Reszko wyjaśnia, że choć możemy mierzyć i analizować wszystko, to … czasem warto zastanowić się nad sensem tego typu działań. Czy jako szef musisz akurat to wiedzieć? Czy możesz sobie pozwolić na odpuszczenie i skupienie się na innych sprawach? 

Znamienna jest opowieść o jednej z klientek Moniki Reszko, która za wszelką cenę starała robić wszystko za wszystkich. Efekt? Żaden! Dopiero szkolenie z autorką książki „Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce” uświadomiło jej, jak powinno wyglądać zarządzanie XXI wieku.

Prowadź firmę … z przyjemności

Na koniec dnia, jako lider firmy, będziesz musiał podejmować trudne decyzje.  Zdecydowanie łatwiej jest robić to, mając suport w postaci książki „Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce”. Ta książka może pomóc Twojej firmie rozwijać się i dobrze prosperować.  Spróbuj!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej