Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce

Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce

Spis treści

Ocena czytelników
4 / 1

Mindf*ck to stan wyprowadzenia z równowagi, zmylenia; taki lag mózgu, że trudno sobie wytłumaczyć, jak można było coś w „taki” sposób zrobić. Monika Reszko w swojej książce „Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce” pokazuje odbiorcom, co mogą zmienić, by osiągać wymierne efekty.

Czy leci z nami pilot?

Monika Reszko pomaga szefom firm, małych i dużych okiełznać chaos, jaki występuje w ich organizacjach. Rozumiejąc, że rozwój to nieustanna walka o lepsze jutro, proponuje skorzystanie ze sposobów, wypracowanych przez lata w praktyce. 

Okazuje się, że w wielu przypadkach przedsiębiorcy nie rozumieją tego, co daje posiadanie własnej firmy oraz do czego dążą. Pracują codziennie po kilkanaście godzin, by ich podwładni byli zadowoleni, dostawcy otrzymywali na czas pieniądze, a kolejni klienci korzystali z ich oferty szytej specjalnie na miarę.

Jaki z reguły jest efekt? Zawał po 30-tce, a sama firma radzi sobie „jakoś” na rynku. Tylko czy zakładając firmę wielu nawet nie myśli o tym, żeby sobie „jakoś” radzić? A może wolałeś osiągnąć sukces przez duże S? Jeśli tak, musisz zajrzeć do książki Moniki Reszko „Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce”.

Zrób sobie mindfuck

Książka „Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce” jest odkrywcza na wielu poziomach. Przede wszystkim uświadamia właścicielowi organizacji, że pracownicy nie są „jego” i on musi o nich koniecznie zadbać. 

Monika Reszko proponuje skupienie się na sobie. Jeśli każdy zadba o siebie to w perspektywie będzie mógł efektywniej pracować dla dobra wspólnego, jakim jest firma przynosząca dochód wszystkim zainteresowanym.  

A gdyby tak jeszcze spróbować zmienić myślenie i otaczać się współpracownikami samodzielnymi? Tymi, którzy dają wsparcie w każdym momencie? Wychodzą z pomysłami jeszcze zanim Ty stwierdzisz, że coś można zmienić, ulepszyć czy poprawić? 

W lekturze książki Moniki Reszko ważne są pytania zadawane każdego dnia. Pytania pomagające  zacząć wejść w każdy dzień w sposób skoncentrowany i bardzo produktywny. Oto one:
– O co konkretnie mi chodzi?
– Co się ze mną dzieje?
– Do czego dążę? 
– Na co mam wpływ i co chcę zmienić?

Zgoda z samym sobą? To możliwe!

Książka „Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce” jest przede wszystkim o pogodzeniu się z samym sobą. Nie można być szefem skutecznym i wyprzedzającym swoimi decyzjami wydarzenia w świecie gospodarki lokalnej i światowej, nie mając poukładanego życia wewnętrznego. 

Na szczęście Monika Reszko – człowiek od rzeczy niemożliwych proponuje metodę małych kroków i zmian, powalających po prostu cieszyć się życiem i prowadzić bardzo odpowiedzialne firmy – zarówno w sferze rozwoju, ochrony środowiska czy realizacji kolejnych – pozornie nieosiągalnych celów.

Monika Reszko wyjaśnia, że choć możemy mierzyć i analizować wszystko, to … czasem warto zastanowić się nad sensem tego typu działań. Czy jako szef musisz akurat to wiedzieć? Czy możesz sobie pozwolić na odpuszczenie i skupienie się na innych sprawach? 

Znamienna jest opowieść o jednej z klientek Moniki Reszko, która za wszelką cenę starała robić wszystko za wszystkich. Efekt? Żaden! Dopiero szkolenie z autorką książki „Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce” uświadomiło jej, jak powinno wyglądać zarządzanie XXI wieku.

Prowadź firmę … z przyjemności

Na koniec dnia, jako lider firmy, będziesz musiał podejmować trudne decyzje.  Zdecydowanie łatwiej jest robić to, mając suport w postaci książki „Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce”. Ta książka może pomóc Twojej firmie rozwijać się i dobrze prosperować.  Spróbuj!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Mindf*ck szefa. Żeby w końcu wyszło tak, jak wyjść nie chce

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.