Neuromarketing 2.0

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Wyobraź sobie, że idziesz właśnie ulicą. W pewnym momencie dostrzegasz leżącą nieopodal żółtą walizkę. Rozglądasz się dookoła, podchodzisz powoli i otwierasz ją ostrożnie. W środku znajdujesz jakieś papiery oraz… plik banknotów. Uśmiechasz się, a następnie zastanawiasz, na co wydasz te pieniądze.

Ludzki mózg nie znosi pustki, dlatego więc umieścił tę sytuację na dobrze znanej ci ulicy. Wybrał też pogodę, porę dnia, a nawet roku. Dodał też zakończenie tej historii. Niedługo zrobi ci też kawał. Będziesz odnosić wrażenie, że to twoje prawdziwe wspomnienie. Dlaczego? Bo zapamiętywaniem doświadczeń, a także tego, skąd pochodzą, zajmują się różne części naszego mózgu. Dzięki temu jakiś znany z telewizji produkt możesz trzymać w ręce pierwszy raz w życiu jednocześnie czując się tak, jakby był w twoim domu od wieków. To prawdziwa neuromagia.

Książka Neuromarketing 2.0 to efekt kilku lat wnikliwych obserwacji i analiz. Auto z chirurgiczną precyzją pokazuje nam, jak neuron po neuronie zdobywać umysły naszych klientów. Z książki Neuromarketing 2.0 dowiemy się, jak skonstruować nieśmiertelną i zapewniającą stabilność duszę marki oraz dać jej atrakcyjne i intrygujące ciało, aby kreować marki tak spójne i ciekawe, że nikt im się nie oprze. Autor tłumaczy nam także znaczenie takich zagadnień, jak neurowriting, neurodesign, a także neurolingwistyka.

Jakub Woźniak – specjalista od marketingu, neuromarketingu i projektowania reklam. Autor książek i szkoleń, doradca, współtwórca sukcesu ogólnopolskich marek oraz spotów TV. Z wykształcenia inżynier informatyki w medycynie.

Wydawnictwo: Onepress | Data wydania: październik 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Neuromarketing 2.0

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Neuromarketing 2.0

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej