Podstawy spekulacji. Ewolucja gracza giełdowego

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Podstawy spekulacjiKsiążka Podstawy spekulacji Tomasa Bulkowskiego to pierwsza część trzytomowego cyklu „Ewolucja gracza giełdowego”, w którym autor analizuje skuteczność najróżniejszych narzędzi oraz metod, technik i strategii giełdowych.

Jak zwykle, nie są to teoretyczne rozważania ani poparte pojedynczymi przykładami deklaracje, w które trzeba po prostu wierzyć. Każdą z prezentowanych metod Tomasa Bulkowski poddaje statystycznym testom i dopiero wtedy uznaje ją za przydatną bądź nie. Mimo zachęcającego tytułu Podstawy spekulacji nie książką przeznaczona tylko dla początkujących graczy giełdowych, choć z pewnością mogą oni z niej wiele skorzystać. Ambicją autora jest zaskoczyć, a także nauczyć czegoś inwestorów profesjonalnych.

Z badań wynika, że jedynie 4 procent graczy giełdowych zarabia więcej niż 50 000 rocznie. Naprawdę wierzysz, że znajdziesz się w tym gronie? Wielu początkujących, którzy mają za sobą kilka miesięcy poznawania rynku, odpowiada: „Tak!”. To tak, jakby ktoś ogłosił się chirurgiem po weekendowym kursie doraźnej pomocy medycznej. „Oczywiście, że mogę usunąć ci guza mózgu!”
Tak, usunąć guza to nie problem – sztuka polega na tym, by pacjent przeżył i powrócił do zdrowia.

Tomasa Bulkowski jest jednym z najbardziej znanych i cenionych ekspertów od analizy technicznej. Jest inwestorem i spekulantem na rynkach akcji z wieloletnim doświadczeniem. Autor książek dotyczących analizy technicznej, a w szczególności oceny formacji na wykresach. Teksty Bulkowskiego publikowały najważniejsze magazyny dla traderów – „Active Trader”, „Stocks”, „Futures and Options”, „The Technical Analyst”, „Traders’”, „The Trader’s Journal” oraz „Technical Analysis of Stocks & Commodities”. W Polsce ukazała się dotychczas książka „Analiza formacji na wykresach giełdowych”.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Podstawy spekulacji. Ewolucja gracza giełdowego

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Podstawy spekulacji. Ewolucja gracza giełdowego

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej