Sekrety osobistej efektywności

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Sekrety osobistej efektywnościJak osiągać niemożliwe cele i skutecznie zarządzać swoim życiem? Odpowiedź w książce Sekrety osobistej efektywności.

Prowadzicie intensywne życie zawodowe? Macie mnóstwo obowiązków poza pracą, zajmujące hobby i kilka ambitnych celów do zrealizowania? Zastanawiacie się, jak to wszystko pogodzić i nie umrzeć z przepracowania? Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco na powyższe pytanie, potrzebujecie skutecznego i nowoczesnego rozwiązania, które pomoże wam zarządzać czasem i odzyskać władzę nad własnym życiem. Praktyczna wiedza zawarta w książce Sekrety osobistej efektywności pozwoli wam zwiększyć wydajność tak, żebyście mogli osiągnąć cele, które dotąd były poza waszym zasięgiem.

Maura Nevel Thomas w swojej książce odkrywa przed nami taktyki, strategie i sekrety pozwalające na zarządzanie uwagą, opanowanie chaosu wokół siebie i osiągnięcie niebywałej skuteczności podczas wykonywania różnego typu zadań. W książce znajdziemy również mnóstwo praktycznych wskazówek na temat tego, jak umiejętnie organizować pracę i życie osobiste z wykorzystaniem najnowszych technologii. Lektura książki pozwala przekonać się, czego jesteśmy w stanie dokonać, gdy ujarzmimy czas, przejmiemy kontrolę nad swoją uwagą, a w konsekwencji nad całym naszym życiem!

Maura Nevel Thomas jest trenerką, pisarką i konsultantką w zakresie wydajności, uwagi i skuteczności. W 2003 roku założyła firmę RegainYourTime.com. Opracowała proces o nazwie Empowered Productivity System (System Doskonałej Wydajności), który ułatwia zarządzanie rozmaitymi aspektami życia zawodowego i prywatnego. Cieszy się on tak dużą popularnością, że Maura jest regularnie proszona o wygłaszanie referatów i prowadzenie warsztatów poświęconych tej tematyce.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Sekrety osobistej efektywności

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Sekrety osobistej efektywności

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej