Sprzedaż bez mitów

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Sprzedaż bez mitów. Cała prawda o handlowaniu Kamila Bulińskiego nie jest podręcznikiem. Nie jest też gotową receptą na sukces. Ta książka jest nietypowym poradnikiem. Jest zbiorem obserwacji i wniosków, jakie jej autor poczynił w ciągu szesnastu lat pracy w sprzedaży. Refleksje w niej zawarte mogą się wydać momentami cierpkie, sarkastyczne i gorzkie, ale właśnie taki smak miewa sprzedaż.

Handlowiec to zawód wysokiego ryzyka. Momenty triumfu następują często po całej serii porażek. Klient powie stanowczo NIE, szef okaże dezaprobatę, naszego konta nie zasili bardzo oczekiwana premia. W takiej sytuacji dobrze jest mieć wsparcie. Inspirację, taką jak ta książka. Wystarczy, że jej treść przepuścimy przez filtry własnych doświadczeń i wyciągniemy nauki właściwe dla siebie.

Co ogranicza wysokość słupków sprzedażowych? Dlaczego handlowcy nie uczą się na własnych błędach? Jakie wymówki przeszkadzają w poprawie efektywności? Kim jest menedżer — władcą czy liderem? Czy każdy może zostać handlowcem i awansować? Jak mają się do rzeczywistości metody, sposoby i sztuczki sprzedażowe? Kim są trudni klienci i czy naprawdę istnieją? Czym jest zespól stresu posprzedażowego? Czego nie sposób dowiedzieć się o przyszłym pracowniku działu handlowego z rozmowy kwalifikacyjnej? Oto niektóre zagadnienia, o których chce opowiedzieć nam Kamil Buliński.

Jesteście gotowi na poznanie całej prawdy o sprzedaży?

 

Kategoria: Książki o sprzedaży

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Sprzedaż bez mitów

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Sprzedaż bez mitów

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej