Upierdliwi współpracownicy. Jak się dogadać z szefem idiotą, pesymistycznym podwładnym czy wszechwiedzącym kolegą

Upierdliwi współpracownicy. Jak się dogadać z szefem idiotą, pesymistycznym podwładnym czy wszechwiedzącym kolegą
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
4 / 1

„Upierdliwi współpracownicy” autorstwa Amy Gallo to niezwykle użyteczny poradnik, który nie tylko oświeca, ale również prowadzi przez zawiłości trudnych relacji w miejscu pracy. Gallo, czerpiąc ze swojego bogatego doświadczenia jako redaktorki „Harvard Business Review” oraz autorki bestsellerów, z niezwykłym wyczuciem identyfikuje i analizuje trudne typy współpracowników, z którymi możemy się spotkać na naszej zawodowej ścieżce. Gotowi na tę podróż? Zaczynamy!

Opieranie się na badaniach i strategiach

Gallo nie tylko diagnozuje problemy, ale podaje konkretne, oparte na badaniach rozwiązania, które pomogą nam zrozumieć i skutecznie poradzić sobie z różnorodnymi wyzwaniami w sferze relacji właśnie. 

Proponuje praktyczne strategie radzenia sobie z pasywno-agresywnymi współpracownikami, niepewnymi szefami, stronniczymi kolegami czy tymi, którzy myślą, że wszystko wiedzą. W jej podejściu jest miejsce na empatię, zrozumienie, a przede wszystkim na konstruktywność oraz odwagę. Nie musisz bowiem przez całe życie męczyć się w pracy, domu czy szkole. Możesz asertywnie powiedzieć: “nie” i to też jest jak najbardziej na miejscu.

Znaczenie zrozumienia i wsparcia w budowaniu relacji

Amy Gallo nie tylko opisuje, ale przede wszystkim pokazuje, jak ważne jest zrozumienie i wsparcie w budowaniu zdrowych relacji w miejscu pracy. Podkreśla, jak negatywny wpływ na naszą wydajność, zdrowie i dobrobyt mają trudne relacje w miejscu zatrudnienia. Równocześnie przedstawia zasady, dzięki którym można poprawić atmosferę w miejscu pracy, a nawet zmienić problematyczne relacje w najcenniejsze aktywa firmy.

Przystępna, praktyczna książka o tym, jak radzić sobie z najtrudniejszymi współpracownikami oraz jak zmienić relacje z nimi w jedne z najcenniejszych w firmie

Adam Grant

Wyciąganie korzyści z trudnych sytuacji, czyli nic nie dzieje się bez przyczyny

Często trudno jest nam zrozumieć, jak radzić sobie z trudnymi osobami w miejscu pracy. Książka Gallo jest jak mapa, która nie tylko pokazuje nam drogę przez ten zawiły teren, ale również dostarcza narzędzia, które pomogą nam nie tylko przetrwać, ale również odnaleźć się w tej trudnej sytuacji. Przykłady zaczerpnięte z rzeczywistości biurowej, wyniki najnowszych badań behawioralnych oraz praktyczne wskazówki sprawiają, że książka jest nie tylko praktyczna, ale także niezwykle angażująca.

Odnalezienie się w relacjach XXI wieku

„Upierdliwi współpracownicy” to nie tylko książka o problemach w miejscu pracy. To również przewodnik o tym, jak zrozumieć, docenić i w pełni wykorzystać różnorodność charakterów i osobowości, które spotykamy w naszym zawodowym życiu. 

Gallo udowadnia, że z trudnymi ludźmi nie tylko można, ale należy współpracować – i to z sukcesem. Bez względu na to, jaki jest Twój zawód, jaki jesteś i z kim musisz pracować, ta książka z pewnością pomoże Ci prawidłowo i efektywnie układać zawodowe relacje.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Upierdliwi współpracownicy. Jak się dogadać z szefem idiotą, pesymistycznym podwładnym czy wszechwiedzącym kolegą

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Upierdliwi współpracownicy. Jak się dogadać z szefem idiotą, pesymistycznym podwładnym czy wszechwiedzącym kolegą

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej