153 sceny filmowe z życia korporacji

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Korporacja w krzywym zwierciadle. Książka 153 sceny filmowe z życia korporacji. Seks, kłamstwa i inne obowiązki służbowe to lektura obowiązkowa dla wszystkich pracujących w korpo.

Życie w korporacji to nie jest bułka z masłem. Wiedzą o tym wszyscy, nie tylko ci, którzy mieli okazję sprawdzić fakty na własnej skórze. Logika działania w takich firmach osiąga szczyty absurdu. Pracownicy są poniżani, wykorzystywani intelektualnie, a niekompetentni menedżerowie usiłują zwalić na wszystkich wokół winę za swoje porażki.

Skąd o tym wszystkim wiemy? Oczywiście z kultury masowej. Właśnie taki obraz przekazują nam media. Nieśmiertelny Dilbert, seriale „Camera Cafe”, „The Office” czy „Mad Man”, a także kasowe filmy w rodzaju „Wall Street”, „Sprzedawców” albo „Wilka z Wall Street”.

W książce 153 sceny filmowe z życia korporacji. Seks, kłamstwa i inne obowiązki służbowe znajdziesz fantastyczne sceny filmowe, pokazujące życie korporacyjne w najróżniejszych odsłonach. Zobaczysz, jak krzywe medialne zwierciadło odbija szefów i podwładnych, procesy rekrutacji i zwalniania, wyjazdy integracyjne i flirty biurowe. Wraz z autorem przypomnisz sobie, jak działa chroniczny syndrom kubikowy, dlaczego szkolenia są wdzięcznym obiektem drwin i skąd biorą się wewnątrzfirmowe wojny między różnymi grupami interesów. Będziesz się świetnie bawić, a przy okazji uświadomisz sobie, że rzeczywistość filmowa nie zawsze pokrywa się z codziennym doświadczeniem.

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on whatsapp
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej wartościowej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Porównaj ceny

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.