153 sceny filmowe z życia korporacji

153-sceny-filmowe-z-zycia-korporacji
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Korporacja w krzywym zwierciadle. Książka 153 sceny filmowe z życia korporacji. Seks, kłamstwa i inne obowiązki służbowe to lektura obowiązkowa dla wszystkich pracujących w korpo.

Życie w korporacji to nie jest bułka z masłem. Wiedzą o tym wszyscy, nie tylko ci, którzy mieli okazję sprawdzić fakty na własnej skórze. Logika działania w takich firmach osiąga szczyty absurdu. Pracownicy są poniżani, wykorzystywani intelektualnie, a niekompetentni menedżerowie usiłują zwalić na wszystkich wokół winę za swoje porażki.

Skąd o tym wszystkim wiemy? Oczywiście z kultury masowej. Właśnie taki obraz przekazują nam media. Nieśmiertelny Dilbert, seriale „Camera Cafe”, „The Office” czy „Mad Man”, a także kasowe filmy w rodzaju „Wall Street”, „Sprzedawców” albo „Wilka z Wall Street”.

W książce 153 sceny filmowe z życia korporacji. Seks, kłamstwa i inne obowiązki służbowe znajdziesz fantastyczne sceny filmowe, pokazujące życie korporacyjne w najróżniejszych odsłonach. Zobaczysz, jak krzywe medialne zwierciadło odbija szefów i podwładnych, procesy rekrutacji i zwalniania, wyjazdy integracyjne i flirty biurowe. Wraz z autorem przypomnisz sobie, jak działa chroniczny syndrom kubikowy, dlaczego szkolenia są wdzięcznym obiektem drwin i skąd biorą się wewnątrzfirmowe wojny między różnymi grupami interesów. Będziesz się świetnie bawić, a przy okazji uświadomisz sobie, że rzeczywistość filmowa nie zawsze pokrywa się z codziennym doświadczeniem.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić 153 sceny filmowe z życia korporacji

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce 153 sceny filmowe z życia korporacji

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej