Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości

Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości? Najlepiej zacząć od przeczytania książki Landlord Marcina Matuszewskiego.

Inwestowanie w nieruchomości to w dużej mierze praca z ludźmi. Nawet bardziej z ludźmi niż z pieniędzmi. W drodze do wolności finansowej pomaga umiejętność zjednywania sobie innych. Jeżeli uważasz, że nie leży to w twoim charakterze, a bardzo chcesz kupować mieszkania, biurowce i domy, najlepiej będzie najpierw popracować nad tą umiejętnością. Bez budowania zespołu, który ci pomoże, nie da się zostać rentierem — ponieważ wtedy będziesz musiał wciąż angażować się w to, żeby utrzymać swój dorobek.

To tylko jedna z wielu rad, które ma dla nas autor tej książki, który w bardzo młodym wieku zaryzykował, zainwestował i teraz żyje z wynajmu. Ma na tyle dużo czasu i chęci dzielenia się z innymi swoją wiedzą, że zdecydował się napisać książkę Landlord. Jeśli uważacie, że jego historia to bajka, jesteście w błędzie. Nie ma tu nic z bajki. Brakuje dobrej wróżki, czarów, cudów i szczęśliwych zbiegów okoliczności. Wszystko, co Marcin Matuszewski osiągnął, zdobył dzięki wiedzy oraz ciężkiej pracy włożonej w wybór właściwej lokalizacji, uzyskanie środków, następnie negocjacje ze sprzedającym, remonty, znalezienie odpowiedniego najemcy itd. Inwestowanie w nieruchomości to praca. Jednak w odróżnieniu od innych, ta praca daje stały, comiesięczny wpływ na konto, dzięki czemu nie trzeba martwić się o finansową przyszłość.

Marcin Matuszewski jest przedsiębiorcą, właścicielem firmy szkoleniowej Intelektualnie.pl oraz zapalonym inwestorem na rynku nieruchomości.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej