Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości

Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości? Najlepiej zacząć od przeczytania książki Landlord Marcina Matuszewskiego.

Inwestowanie w nieruchomości to w dużej mierze praca z ludźmi. Nawet bardziej z ludźmi niż z pieniędzmi. W drodze do wolności finansowej pomaga umiejętność zjednywania sobie innych. Jeżeli uważasz, że nie leży to w twoim charakterze, a bardzo chcesz kupować mieszkania, biurowce i domy, najlepiej będzie najpierw popracować nad tą umiejętnością. Bez budowania zespołu, który ci pomoże, nie da się zostać rentierem — ponieważ wtedy będziesz musiał wciąż angażować się w to, żeby utrzymać swój dorobek.

To tylko jedna z wielu rad, które ma dla nas autor tej książki, który w bardzo młodym wieku zaryzykował, zainwestował i teraz żyje z wynajmu. Ma na tyle dużo czasu i chęci dzielenia się z innymi swoją wiedzą, że zdecydował się napisać książkę Landlord. Jeśli uważacie, że jego historia to bajka, jesteście w błędzie. Nie ma tu nic z bajki. Brakuje dobrej wróżki, czarów, cudów i szczęśliwych zbiegów okoliczności. Wszystko, co Marcin Matuszewski osiągnął, zdobył dzięki wiedzy oraz ciężkiej pracy włożonej w wybór właściwej lokalizacji, uzyskanie środków, następnie negocjacje ze sprzedającym, remonty, znalezienie odpowiedniego najemcy itd. Inwestowanie w nieruchomości to praca. Jednak w odróżnieniu od innych, ta praca daje stały, comiesięczny wpływ na konto, dzięki czemu nie trzeba martwić się o finansową przyszłość.

Marcin Matuszewski jest przedsiębiorcą, właścicielem firmy szkoleniowej Intelektualnie.pl oraz zapalonym inwestorem na rynku nieruchomości.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości

Opinie o książce Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.