Lojalność 3.0

Lojalność 3.0. Jak zrewolucjonizować zaangażowanie klientów i pracowników dzięki big data oraz grywalizacji
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, w jaki sposób zrewolucjonizować zaangażowanie klientów i pracowników dzięki big data oraz grywalizacji, koniecznie powinniście sięgnąć po książkę Lojalność 3.0.

Mimo początkowej rewolucyjności programy lojalnościowe, stworzone po to, aby wyróżnić produkty na rynku, dość szybko straciły na swojej oryginalności. Pomimo tego każdego roku wydaje się na nie miliardy, choć większość z nich skazana jest na porażkę. Jak się okazuje, programy te wcale nie przyczyniają się do długoterminowej lojalności. Jak tylko pojawia się lepsza oferta, klient skwapliwie z niej korzysta. Czy można go za to winić?

Bunchball, pionierska i innowacyjna firma działająca w obszarze grywalizacji, jest lata świetlne dalej w swoim rozumieniu lojalności i sposobie wykorzystania jej do rozwijania swojej działalności oraz maksymalizowania zysków. Skupiając się nie tylko na klientach, ale również na pracownikach i partnerach, Bunchball wykorzystuje ekonomię behawioralną, potęgę danych, media społecznościowe oraz grywalizację, aby zbudować trwałą lojalność każdej jednostki, od której zależy sukces przedsiębiorstwa.

W książce Lojalność 3.0 założyciel Bunchball, Rajat Paharia, opisuje metody zyskania na konkurencyjności. Paharia tłumaczy, w jaki sposób zbudować system napędzany ludzką motywacją i technologią cyfrową, który będzie stymulował stałe uczucie przywiązania i zaangażowania wśród klientów, pracowników, a także partnerów. Książka ta uzbroi nas w niezbędną wiedzę do zbudowania takiego programu lojalnościowego, dzięki któremu nasza firma zyska przewagę na rynku.

Najwyższa pora porzucić tradycyjne podejście i zacząć traktować swoich interesariuszy poważnie, aby oni również zaczęli traktować poważnie naszą firmę. Lojalność 3.0 to powiew świeżości, na który wszyscy czekaliśmy. Gdy zdołamy zyskać prawdziwą lojalność wśród klientów, pracowników i partnerów biznesowych, osiągniemy trwałą przewagę konkurencyjną i wygramy na rynku.

Dzięki książce Lojalność 3.0 zapoznamy się z fundamentami strategii osiągnięcia długoterminowej lojalności, czyli motywacją, potęgą danych oraz grywalizacją, zrozumiemy w jaki sposób stymulować zaangażowanie, naukę i rozwijanie umiejętności na podstawie studium przypadku dotyczącego najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw, a także krok po kroku przejdziemy przez proces planowania, projektowania, budowania i optymalizacji naszego idealnego programu lojalnościowego.

Rajat Paharia – założyciel i dyrektor ds. rozwoju produktu w Bunchball – firmie uznanej za lidera branży przez takie magazyny jak „Fast Company”, „TechCrunch”, „MSNBC”, „Forbes”. W 2007 roku stworzył branżę grywalizacji. Wcześniej pracował dla firmy IDEO, gdzie zajmował się zagadnieniami na zbiegu technologii, projektowania i doświadczeń konsumenckich.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Lojalność 3.0

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Lojalność 3.0

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej