Marketing internetowy. Szybkie łącze z klientami

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

W książce Marketing internetowy. Szybkie łącze z klientami znajdziesz wszystko to, co powinieneś wiedzieć, żeby skutecznie wypromować swoją firmę w internecie.

Chociaż oczywiste jest to, że prowadzenie działań marketingowych w internecie to dzisiaj biznesowa konieczność, dużo lepiej wygląda to jednak w teorii niż w praktyce. Od czego więc zacząć i jak się odnaleźć w tym całym chaosie? Co należy zrobić, aby nie zagubić się w zawiłości wirtualnej sieci? Autor książki Marketing internetowy nie zakłada, że jeżeli jesteśmy użytkownikami internetu, to można nas od razu wrzucić na głęboką wodę i patrzeć, jak dramatycznie staramy się nie zachłysnąć ogromną ilością nieustannie emitowanych danych. Książką krok po kroku pokazuje nam, w jaki sposób wykorzystywać ludzką potrzebę budowania relacji społecznych dla naszych własnych biznesowych celów.

Jon Reed jest uznanym konsultantem do spraw social media, wykładowcą, prelegentem, a także trenerem. Regularnie organizuje warsztaty poświęcone mediom społecznościowym, prowadzi zajęcia na kilku wyższych uczelniach i występuje na konferencjach.

Wydawnictwo: Helion | Data wydania: czerwiec 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Marketing internetowy. Szybkie łącze z klientami

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Marketing internetowy. Szybkie łącze z klientami

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej