Marketing internetowy. Szybkie łącze z klientami

W książce Marketing internetowy. Szybkie łącze z klientami znajdziesz wszystko to, co powinieneś wiedzieć, żeby skutecznie wypromować swoją firmę w internecie.

Chociaż oczywiste jest to, że prowadzenie działań marketingowych w internecie to dzisiaj biznesowa konieczność, dużo lepiej wygląda to jednak w teorii niż w praktyce. Od czego więc zacząć i jak się odnaleźć w tym całym chaosie? Co należy zrobić, aby nie zagubić się w zawiłości wirtualnej sieci? Autor książki Marketing internetowy nie zakłada, że jeżeli jesteśmy użytkownikami internetu, to można nas od razu wrzucić na głęboką wodę i patrzeć, jak dramatycznie staramy się nie zachłysnąć ogromną ilością nieustannie emitowanych danych. Książką krok po kroku pokazuje nam, w jaki sposób wykorzystywać ludzką potrzebę budowania relacji społecznych dla naszych własnych biznesowych celów.

Jon Reed jest uznanym konsultantem do spraw social media, wykładowcą, prelegentem, a także trenerem. Regularnie organizuje warsztaty poświęcone mediom społecznościowym, prowadzi zajęcia na kilku wyższych uczelniach i występuje na konferencjach.

Wydawnictwo: Helion | Data wydania: czerwiec 2012
Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on whatsapp
Udostępnij

Nasz patronat

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej wartościowej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Porównaj ceny

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.