Marketing wielkich możliwości

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Marketing wielkich możliwościZastanawiacie się, jak sprzedawać więcej w szumie informacyjnym? Książka Marketing wielkich możliwości to praktyczny przewodnik po nowych narzędziach i procesach. Jeśli umiejętnie je zastosujemy, stworzą dla naszej firmy ważny element przewagi konkurencyjnej oraz ukierunkują dział marketingu na generowanie przychodów.

Ogromny przyrost ilości danych o klientach, spadek lojalności wobec marki oraz konieczność dokładnego mierzenia ROI to główne bolączki współczesnego marketera. W ciągu ostatnich kilku lat klienci bardzo się zmienili, a sprawdzone i działające strategie marketingowe nie przystają do dzisiejszych standardów. Dla firmy niekontrolowany wzrost ilości danych o klientach oznacza najczęściej chaos.

Na szczęście równolegle ze wzrostem dostępnych informacji rozwijają się także narzędzia informatyczne pozwalające te dane posegregować, uporządkować i przeanalizować, a w efekcie wykorzystać je w celu wzmocnienia efektów działań marketingowych. Systemy IT pomagają zindywidualizować ofertę kierowaną do pojedynczego klienta i czynią to automatycznie, bez udziału zespołu ludzi. Jednocześnie dają możliwość zmierzenia rezultatów naszych działań. Dla marketera pomiar finansowych efektów jego działania oznacza nową rolę w firmie.

Grzegorz Urban jest ekspertem od projektów generowania popytu i automatyzacji marketingu oraz zarządzania przychodami. Od 1998 roku doradza firmom w zakresie komercyjnego wykorzystania internetu. Posiada doświadczenie w wielu branżach, działał na rynkach B2B i B2C, pracował w firmach różnej wielkości. Był m.in. szefem marketingu w UPS Polska, odpowiedzialnym za skrojone na miarę taktyki sprzedażowe, programy leadowe, tworzenie biznesplanów oraz zarządzanie przychodami. Wcześniej wprowadzał ofertę mobilnego internetu Blueconnect na ryku B2C w T-Mobile (Era). Prowadził interaktywną agencję reklamową oraz był odpowiedzialny za marketing portalu Onet.pl. Jest absolwentem studiów MBA Akademii im. Leona Koźmińskiego.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Marketing wielkich możliwości

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Marketing wielkich możliwości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej