Nauka sukcesu. Jak osiągać harmonijny sukces dzięki sprawdzonym zasadom

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Niemal każdy zastanawia się, w jaki sposób osiągać sukces i harmonijny dobrobyt dzięki efektywnym nawykom i prawom.

Autor książki „Nauka sukcesu” krok po kroku przedstawia nam efektywną metodę osiągania harmonii i szczęścia w życiu, opartą na ponadczasowych prawach i zasadach. James Arthur Ray dzieli się z nami niezwykle trafnymi spostrzeżeniami i koncepcjami, pokazuje nam różne narzędzia niezbędne do osiągnięcia celu. Książka jest niezwykle łatwą w odbiorze i jednocześnie głęboka. Znajdziemy w niej wiele zabawnych przykładów, a także zapadających w pamięć anegdot. Dzięki „Nauce sukcesu” zyskamy potrzebną siłę oraz mądrość, by żyć w taki sposób, o jakim do tej pory mogliśmy tylko marzyć.

James Arthur Ray jest światowym ekspertem z dziedziny nauki sukcesu i psychologii. Poświęcił ponad dwadzieścia lat swojego życia na studiowanie czynników mających wpływ na osiąganie sukcesu. Obecnie podróżuje po całym świecie, prowadząc wykłady i seminaria. Pomaga osobom prywatnym i organizacjom tworzyć prawdziwy harmonijny dobrobyt we wszystkich obszarach życia: finansowym, relacji z innymi, intelektualnym, fizycznym i duchowym.

Wydawnictwo: MT Biznes | Data wydania: Maj 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Nauka sukcesu. Jak osiągać harmonijny sukces dzięki sprawdzonym zasadom

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.