Nauka sukcesu. Jak osiągać harmonijny sukces dzięki sprawdzonym zasadom

Niemal każdy zastanawia się, w jaki sposób osiągać sukces i harmonijny dobrobyt dzięki efektywnym nawykom i prawom.

Autor książki „Nauka sukcesu” krok po kroku przedstawia nam efektywną metodę osiągania harmonii i szczęścia w życiu, opartą na ponadczasowych prawach i zasadach. James Arthur Ray dzieli się z nami niezwykle trafnymi spostrzeżeniami i koncepcjami, pokazuje nam różne narzędzia niezbędne do osiągnięcia celu. Książka jest niezwykle łatwą w odbiorze i jednocześnie głęboka. Znajdziemy w niej wiele zabawnych przykładów, a także zapadających w pamięć anegdot. Dzięki „Nauce sukcesu” zyskamy potrzebną siłę oraz mądrość, by żyć w taki sposób, o jakim do tej pory mogliśmy tylko marzyć.

James Arthur Ray jest światowym ekspertem z dziedziny nauki sukcesu i psychologii. Poświęcił ponad dwadzieścia lat swojego życia na studiowanie czynników mających wpływ na osiąganie sukcesu. Obecnie podróżuje po całym świecie, prowadząc wykłady i seminaria. Pomaga osobom prywatnym i organizacjom tworzyć prawdziwy harmonijny dobrobyt we wszystkich obszarach życia: finansowym, relacji z innymi, intelektualnym, fizycznym i duchowym.

Wydawnictwo: MT Biznes | Data wydania: Maj 2012
Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on whatsapp
Udostępnij

Nasz patronat

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej wartościowej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Porównaj ceny

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.