Oszczędzanie na emeryturę

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Czy w naszym kraju w ogóle można jeszcze liczyć na przyzwoitą emerytury? To chyba pytanie retoryczne. Dzięki książce Oszczędzanie na emeryturę. Jak to robić by zbierać owoce za wiele lat dowiemy się dlaczego regularne odkładanie pieniędzy jest o wiele lepsze niż granie w totka oraz jak na własną rękę oszczędzać na starość.

Jeżeli zdajesz sobie sprawę z tego, że emerytura od państwa za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat będzie tak skromna, że może nie wystarczyć na jedzenie, to najwyższy czas zacząć odkładać. Czas i magia procentu składanego zrobią swoje – i zapewnią godną starość. W książce Oszczędzanie na emeryturę. Jak to robić by zbierać owoce za wiele lat autorzy podpowiedzą nam czym się charakteryzują podstawowe narzędzia służące do oszczędzania na emeryturę (IKE, IKZE, PSO, DFE) i jak z nich najbardziej efektywnie korzystać. Pokażą nam również, które wehikuły oszczędnościowe są najlepsze, jak wykorzystywać zarówno IKE jak i IKZE, co to są programy systematycznego oszczędzania i czy warto je stosować oraz które inwestycje długoterminowe będą dla nas najbardziej opłacalne. Wyjaśnią także dlaczego dzieła sztuki są bardzo ciekawą formą oszczędzania na starość oraz w jaki sposób oszczędzać, by twoi spadkobiercy otrzymali jak największą część zgromadzonego majątku.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Oszczędzanie na emeryturę

Opinie o książce Oszczędzanie na emeryturę

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.