Video marketing nie tylko na YouTube

video-marketing-nie-tylko-na-youtube
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Książka Video marketing nie tylko na YouTube Magdaleny Daniłoś to pierwsza tego typu pozycja na polskim rynku.

Tworzenie treści video jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzisiaj przecież każdy może nakręcić film zwykłym smartfonem, a znaczenie przekazu video w budowaniu świadomości marki jest nieprzecenione. To ogromne pole do popisu dla kreatywnych marketerów. Czujesz to? Czujesz reklamowy potencjał tkwiący w dobrze nakręconym video? „No tak, ale emisja spotów reklamowych w telewizji sporo kosztuje” – pomyślisz pewnie i będziesz mieć rację. Ale kto powiedział, że chodzi o telewizję?

Wykorzystanie platform takich jak YouTube, Facebook czy Instagram daje nieskończone możliwości nie tylko w kontekście realizowania kampanii reklamowych, ale przede wszystkim budowania świadomości marki. Musisz tylko wiedzieć, jak to robić, czyli jak za pomocą krótkiego materiału opowiedzieć historię marki w sposób, który porwie odbiorcę i sprawi, że będzie on chciał podzielić się nią ze znajomymi. O tym właśnie jest książka Video marketing nie tylko na YouTube.

Od czego zacząć działania marketingowe? Jak tworzyć wartościowe treści wideo? Jak dobrać kanał dystrybucji? Odpowiedzi znajdziecie w książce.

Magdalena Daniłoś — współtworzy OFFON Agency, agencję zajmującą się video marketingiem. Jej pasją są media społecznościowe z YouTube na czele. W tym serwisie prowadzi swój kanał, na którym można znaleźć rozmowy z najciekawszymi osobowościami polskiej branży marketingowej. Jest autorką pierwszego w Polsce bloga poświęconego w całości video marketingowi.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Video marketing nie tylko na YouTube

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Video marketing nie tylko na YouTube

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej