Pełna MOC możliwości

Pełna MOC możliwości
Pełna MOC możliwości
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
4 / 1

Jacek Walkiewicz to polski przedsiębiorca, trener i wykładowca, który stał się znany dzięki swoim niekonwencjonalnym i motywującym wykładom. Popularność przyniósł mu fenomenalny wykład na TedEx. Chcesz wiedzieć, jaka jest recepta na sukces Jacka Walkiewicza? Zajrzyj do książki „Pełna moc możliwości”.

Podejście Jacka Walkiewicza do tematu osobistego rozwoju przyciąga do niego wielu. Jednym z najbardziej znanych wykładów Walkiewicza jest „Pełna moc możliwości”, który skłania słuchaczy do poszukiwania wewnętrznej motywacji i przełamania swoich ograniczeń. Jak mówi Walkiewicz: Idźcie i bądźcie odważni! 

Pełna moc możliwości!

Tematem kultowego wykładu na TedEx jest poszukiwanie wewnętrznej motywacji i przełamywanie ograniczeń, które uniemożliwiają osiągnięcie celów. Walkiewicz zachęca swoich słuchaczy do odkrycia swojego potencjału oraz zbudowania mocnej wewnętrznej chęci do działania. 

Zgodnie z tym, co autor „Pełnej mocy możliwości” mówi podczas wykładu, powinniśmy unikać bycia tym kolegą, który na imprezie mówi, że można coś zrobić w życiu – tylko zawsze jest jakieś ale. I tak przez lata ten kolega, starzejąc się i stojąc w miejscu narzeka na to, że los, wszechświat i fakt, że wszyscy święci nie zesłali mu tej szansy, którą mieli inni – sąsiedzi, dalsza rodzina czy koledzy ze studiów. 

Jacek Walkiewicz w książce „Pełna moc możliwości” mówi – warto pracować i być konsekwentnym, by odnieść sukcesy. To nie szczęście, a ciężka praca sprawia, że Iga wygrywa kolejne turnieje, Jeremy Sochan gra w NBA a paczkomaty biją rekordy popularności nie tylko w Polsce. Każdy z nas jest w stanie dopisać jeszcze inne przykłady.

Pełna moc możliwości: Jacek Walkiewicz at TEDxWSB

W swojej książce Jacek Walkiewicz pisze, że każdy z nas ma w sobie potencjał do osiągnięcia sukcesu. Kluczem do jego osiągnięcia jest zmiana sposobu myślenia oraz pozbycie się negatywnych przekonań i ograniczeń. Walkiewicz podkreśla, że to pasja rodzi profesjonalizm. Jeśli autentycznie coś kochasz to będziesz nie tylko szczęśliwy ale uda Ci się na tym zarabiać. Jakie masz hobby? Uwielbiasz haftować? Pisać krótkie opowiadania? Zacznij! Spróbuj! Pielęgnuj pasje zamiast karmić wieczne wątpliwości i strach. Jak to zrobić? Przeczytaj „Pełną moc możliwości”.

Nic nie udaje się z przypadku – wszystko jest wynikiem czegoś. Przede wszystkim indywidualnej, ciężkiej pracy. Podejście Jacka Walkiewicza jest zupełnie inne niż propozycje popularnych trenerów, którzy zaczynają i kończą się na tym, by myśleć pozytywnie i przy okazji zwiększyć limity na swojej karcie kredytowej. 

Jacek Walkiewicz zachęca do akceptacji siebie samego, do szukania pozytywnych wzorców i do wierzenia we własne siły. Chęć do zmiany jest niezwykle istotna w tym wszystkim. I o tym też pisze Jacek Walkiewicz w tej książce. 

O co chodzi z fenomenem Jacka Walkiewicza?

Jacek Walkiewicz w swojej książce skupia się na motywowaniu ludzi i pokazywaniu im, w jaki sposób osiągnąć swoje cele. Jego podejście do tematu sukcesu i osobistego rozwoju jest bardzo odmienne od standardowych metod, jakie można znaleźć w książkach czy kursach. Walkiewicz jest przekonany, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest nie tylko zmiana myślenia oraz wyzbycie się negatywnych przekonań i ograniczeń. Praca i wysiłek się opłaca, podobnie jak chęć spełniania marzeń. 

W książce „Pełna moc możliwości” Jacek Walkiewicz często posługuje się metaforami, przykładami ze swojego życia oraz zaskakującymi historiami, które pomagają czytelnikom zrozumieć ten przekaz. Jego podejście do tematu sukcesu nie opiera się na sztywnych zasadach czy regułach, lecz na indywidualnym podejściu do każdej osoby. 

W sferze komfortu jest bardzo wygodne. Bycie bohaterem swojego życia to akt odwagi. Chcesz zwyciężać i żyć z pasją? Zobacz jak możesz to zrobić, dzięki książce Jacka Walkiewicza „Pełna moc świadomości”.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Pełna MOC możliwości

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Pełna MOC możliwości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej