Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Ile razy mówiłeś „tak” w odpowiedzi na złe propozycje – przytłaczające prośby, toksyczne relacje, czasochłonne zobowiązania? Jak często pragnąłeś mieć siłę pozwalającą uwolnić się od nich? Czas sięgnąć po książkę Potęga NIE i zrobić miejsce dla akceptacji, wykorzystując ogromną siłę słowa NIE.

Z książki Potęga NIE – tego inspirującego, praktycznego poradnika – dowiemy się, w jaki sposób odzyskać władzę nad swoim życiem. Przekonamy się, że wypowiedziane w porę NIE może nie tylko zaoszczędzić nam czasu i kłopotów, ale nawet ocalić nasze życie.

Czerpiąc z własnych doświadczeń i historii przekazanych przez czytelników i słuchaczy, autorzy przekonują, że masz prawo mówić NIE wszystkiemu, co może być dla nas niekorzystne. Standardom, które nam nie odpowiadają, ludziom, którzy bezwzględnie wykorzystują naszą kreatywność i ekspresję czy przekonaniom, które są sprzeczne z naszą prawdziwą osobowością.

Kiedy to zrobimy, poczujemy się wolny i będziemy mogli głośno powiedzieć TAK, otwierając się na nowe możliwości, bogactwo i miłość.

James Altucher – odnoszący sukcesy przedsiębiorca, mistrz szachowy, przewodnik duchowy oraz pisarz. Napisał jedenaście książek, w tym bestseller „Wybierz siebie”. Jego blog The Altucher Confidential przyciągnął od momentu założenia w 2010 roku ponad 15 milionów czytelników.

Claudia Azula Altucher – pisarka i nauczycielka jogi, medytacji i filozofii. Razem z mężem inspiruje ludzi pisaniem, wykładami, seminariami internetowymi oraz sesjami pytań i odpowiedzi na Twitterze.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Potęga NIE

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.