,

Potęga NIE

potega-nie-3d
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Ile razy mówiłeś „tak” w odpowiedzi na złe propozycje – przytłaczające prośby, toksyczne relacje, czasochłonne zobowiązania? Jak często pragnąłeś mieć siłę pozwalającą uwolnić się od nich? Czas sięgnąć po książkę Potęga NIE i zrobić miejsce dla akceptacji, wykorzystując ogromną siłę słowa NIE.

Z książki Potęga NIE – tego inspirującego, praktycznego poradnika – dowiemy się, w jaki sposób odzyskać władzę nad swoim życiem. Przekonamy się, że wypowiedziane w porę NIE może nie tylko zaoszczędzić nam czasu i kłopotów, ale nawet ocalić nasze życie.

Czerpiąc z własnych doświadczeń i historii przekazanych przez czytelników i słuchaczy, autorzy przekonują, że masz prawo mówić NIE wszystkiemu, co może być dla nas niekorzystne. Standardom, które nam nie odpowiadają, ludziom, którzy bezwzględnie wykorzystują naszą kreatywność i ekspresję czy przekonaniom, które są sprzeczne z naszą prawdziwą osobowością.

Kiedy to zrobimy, poczujemy się wolny i będziemy mogli głośno powiedzieć TAK, otwierając się na nowe możliwości, bogactwo i miłość.

James Altucher – odnoszący sukcesy przedsiębiorca, mistrz szachowy, przewodnik duchowy oraz pisarz. Napisał jedenaście książek, w tym bestseller „Wybierz siebie”. Jego blog The Altucher Confidential przyciągnął od momentu założenia w 2010 roku ponad 15 milionów czytelników.

Claudia Azula Altucher – pisarka i nauczycielka jogi, medytacji i filozofii. Razem z mężem inspiruje ludzi pisaniem, wykładami, seminariami internetowymi oraz sesjami pytań i odpowiedzi na Twitterze.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Potęga NIE

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Potęga NIE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej