,

Siła kobiet w biznesie

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Czego możemy nauczyć się od kobiet sukcesu? Odpowiedzi szukajcie w książce Siła kobiet w biznesie.

Bez wątpienia kobiety zmieniają świat, ale jeszcze nie doceniają siebie. Nie wiedzą, jakie dary wnoszą do gospodarki dzięki swojej pracy. Dotychczas krytykowane kobiece cechy, takie jak misyjność, uczuciowość, uważność, troskliwość i wiele innych, stanowią ogromny niewykorzystany potencjał i zmieniają zimny świat biznesu.

Książka Siła kobiet w biznesie zaczyna się wywiadami z dziesięcioma kobietami sukcesu, które zrobiły zawrotną karierę i piastują najwyższe stanowiska w różnych firmach. Wspaniale mówią one o paniach, zachęcają je do podążania za głosem serca i kierowania się intuicją. Podpowiadają, czego warto się nauczyć od mężczyzn, a czego absolutnie od nich nie przejmować. Wskazują, jak połączyć karierę z rolą żony i matki oraz pielęgnować własny rozwój i duchowość.

W drugiej części poradnika znajdziemy komentarze, które zaskoczą niejedną czytelniczkę i… czytelnika. Autorki prezentują liczne mocne strony kobiet, jak również ich słabości. Przede wszystkim jednak podkreślają, jak wiele męski świat biznesu może się nauczyć od pań.

Trzecia część książki zawiera natomiast sprawdzone ćwiczenia służące zwiększeniu samoświadomości kobiet i przełamaniu zakodowanych schematów. Motywują one do uzewnętrzniania własnego potencjału i rozwijania umiejętności potrzebnych, by odnieść zawodowy i osobisty sukces.

Książka Siła kobiet w biznesie jest wspaniałym źródłem rzetelnej wiedzy, a przy tym ma działanie terapeutyczne i dzięki rozwojowym ćwiczeniom pomaga dokonać w życiu głębokich zmian. Każda kobieta, niezależnie od tego, jak dobrze myśli o sobie, po przeczytaniu tej książki będzie myślała jeszcze lepiej.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Siła kobiet w biznesie

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Siła kobiet w biznesie

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej