Startup. Postaw wszystko na jedną firmę

Książka Startup. Postaw wszystko na jedną firmę to nie tylko opowieść o wyrzekaniu się pokusy i walce o uratowanie firmy. Publikacja jest swoistą liną ratunkową rzuconą przedsiębiorcom, którzy chcą wdrożyć w życie innowacyjny pomysł, ale nie za bardzo wiedzą jak to zrobić. Zaczęli już coś nowego, ale nie mogą nabrać oczekiwanego rozpędu.

Przedsiębiorcy, którzy doskonale radzą sobie w warunkach nowej ekonomii, swój sukces zawdzięczają zastosowaniu nowej, „naukowej metody” innowacji. Książka Startup. Postaw wszystko na jedną firmę pokazuj, dlaczego cztery, przeczące intuicji zasady, różnią odnoszących sukcesy biznesmenów od tych, którzy tylko o tym marzą.

Prawdopodobnie każdy z nas ma w życiu tylko jedną szansę, żeby postawić wszystko na jeden pomysł. Odejść z pracy, przekonać współmałżonka, by ci pozwolił osuszyć wspólne konto, i pójść za swoim marzeniem. Startup. Postaw wszystko na jedną firmę pozwoli ci przygotować się na ten decydujący krok i zyskać pewność, że przesuwasz na środek stołu wszystkie swoje żetony dopiero wtedy, gdy masz największe szanse na wygraną. Książka ta bowiem ofiarowuje klucz do znaczącego ograniczenia ryzyka, jakim twój pomysł może być obarczony.

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on whatsapp
Udostępnij

Nasz patronat

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej wartościowej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Porównaj ceny

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.