Totalny Model Sprzedaży

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Praktycznie żadna firma nie może istnieć bez klientów. Zdarza się czasami, że klient przychodzi sam. Zdarza się czasami, że firma ma tylko jednego klienta, ale za to takiego, który zapewnia jej byt. Zdarzają się również takie firmy, które zdobyły monopol na dany produkt lub usługę i nie muszą się starać o odbiorców. To wszystko są jednak tylko wyjątki. Większość firm musi się wysilić, żeby zdobyć i utrzymać swoich klientów. To oni są przecież najważniejsi i to ich obsłudze muszą podporządkować się wszyscy pracownicy. Firma nastawiona na odbiorcę realizuje totalne podejście do spraw klienta w myśl totalnego modelu sprzedaży.

Książka „Totalny Model Sprzedaży” Artura Bartosińskiego pokazuje nam, w jaki sposób krok po kroku wdrożyć i realizować w codziennej praktyce handlowej najważniejsze zadania wpływające na poprawę wyników sprzedaży. Zaprezentowana wiedza, pomysły i przykłady oparte są na długoletniej praktyce autora jako sprzedawcy, trenera i menedżera sprzedaży. Podczas pracy nad tą książką Bartosiński sięgnął także do najciekawszych rozwiązań stosowanych w Stanach Zjednoczonych, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. W efekcie powstał oparty na solidnych podstawach totalny model sprzedaży.

Artur Bartosiński – trener biznesu i konsultant. Specjalizuje się w podnoszeniu efektywności biznesowej firm za pomocą nowatorskich rozwiązań organizacyjnych oraz nowoczesnych technologii informatycznych. Ma wieloletnie doświadczenie jako sprzedawca, telemarketer oraz trener technik sprzedaży i negocjacji. Zarządza dużymi projektami szkoleniowo-doradczymi z zakresu wdrażania nowoczesnych technologii w edukacji i biznesie. Występuje jako ekspert ds. zarządzania w programach telewizji biznesowej oraz na konferencjach poświęconych zarządzaniu zasobami ludzkimi. Prowadzi spotkania dotyczące etykiety biznesu. Był stypendystą Library of Congress of the United States of America. Posiada certyfikat trenera przywództwa według metodologii Fischer Group International. Jest współwłaścicielem firmy GlobalFun sp. z o.o., specjalizującej się w doradztwie i szkoleniach dla branży odzieżowej.

Wydawnictwo: Onepress | Data wydania: wrzesień 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Totalny Model Sprzedaży

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Totalny Model Sprzedaży

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej