Trader doskonały

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Oto najnowsza publikacja autora „Giełdy, wolność i pieniądze”, która weszła już do kanonu lektur obowiązkowych. Van Tharp w książce Trader doskonały przedstawia w niej kompleksowy przepis na to, jak stać się skutecznym i zawodowym traderem. Przedstawiony przez niego system, który stanowi połączenie psychologii inwestowania i solidnych metod spekulacyjnych, ma umożliwić osiąganie optymalnych wyników inwestycyjnych w trakcie wzrostów, jak i spadków.

Opierając się na swoich wieloletnich doświadczeniach, autor opracował plan, który pozwala skutecznie poruszać się po rynku. Podstawą jest psychologia – ale nie tylko psychologia spekulacji. Trader doskonały to prawdopodobnie pierwsza książka, która każe graczowi giełdowemu spojrzeć na grę na giełdzie w kontekście całego swojego życia, jak i własnej osobowości. Dopiero w kolejnym kroku przychodzi pora na staranne przygotowywanie biznesplanu na wybór systemu i na opracowanie strategii zarządzania wielkością pozycji. Tharp przekonuje nas, że spekulacja nie jest ani hazardem, ani sportem, lecz właśnie biznesem.
Niemal na każdej stronie tej swojej książki autor stawia zasadnicze pytania, na które trzeba sobie odpowiedzieć samemu, jeżeli chce się zostać prawdziwym i skutecznym traderem, co pozwoli odnieść sukces.

Van K. Tharp – Jeden z najbardziej znanych trenerów zajmujących się wspomaganiem traderów i inwestorów. W 1975 roku otrzymał doktorat z psychologii na University of Oklahoma Health Science Center. W swoim podejściu do nauczania traderów wykorzystuje techniki NLP. Autor ksiażek, w którychzajmuje się budowaniem strategii inwestycyjnych, zarządzaniem kapitałem i opracowywaniem planów działania.

Wydawnictwo: Linia | Data wydania: listopad 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Trader doskonały

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Trader doskonały

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej