Twoja e-platforma. Jak się wybić w świecie pełnym zgiełku

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Twoja e-platformaJak zyskać wpływy i zdobyć lojalnych fanów? Najlepiej zacząć od przeczytania książki Twoja e-platforma Michaela Hyatta – profesjonalnego blogera, pisarza i mówcy, byłego prezesa wydawnictwa Thomas Nelson.

Do kogo jest adresowana ta książką. Przede wszystkim do właścicieli firm, specjalistów od PR i marketingu, mówców, pisarzy, sprzedawców, polityków i wszystkich tych, którzy chcą, aby ich przekaz dotarł do jak najszerszego grona odpowiednich odbiorców! Jeśli macie coś do opowiedzenia i chcecie zostać usłyszani, wykorzystajcie ekspercki przepis na przyciągnięcie uwagi. Książką Twoja e-platforma sprawi, że was głos wybije się ponad wirtualny zgiełk.

Z książki dowiemy się, jak tworzyć trwałe związki oparte na pasji i lojalności, dzięki którym nasza publiczność będzie wiernie za nami podążać. Dowiemy się z niej również, w jaki sposób stworzyć własną platformę – środek, za pośrednictwem którego dotrzemy do aktualnych lub potencjalnych fanów i klientów. W książce Twoja e-platforma znajdziemy praktyczne wskazówki, które krok po kroku przeprowadzą nas przez proces tworzenia solidnej konstrukcji – wirtualnej sceny, w skład której wejdą strony internetowe, blogi, aplikacje i serwisy społecznościowe wraz z planem zarządzania tym genialnym konglomeratem.

Michael Hyatt był prezesem wydawnictwa Thomas Nelson przez 6 lat. Obecnie jest profesjonalnym blogerem, pisarzem i mówcą. Jego blog niezmiennie zajmuje jedno z trzech pierwszych miejsc w rankingu źródeł poświęconych zagadnieniom produktywności, przywództwa, wydawnictw i marketingu w mediach społecznościowych.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Twoja e-platforma. Jak się wybić w świecie pełnym zgiełku

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Twoja e-platforma. Jak się wybić w świecie pełnym zgiełku

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej