Twoja e-platforma. Jak się wybić w świecie pełnym zgiełku

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Twoja e-platformaJak zyskać wpływy i zdobyć lojalnych fanów? Najlepiej zacząć od przeczytania książki Twoja e-platforma Michaela Hyatta – profesjonalnego blogera, pisarza i mówcy, byłego prezesa wydawnictwa Thomas Nelson.

Do kogo jest adresowana ta książką. Przede wszystkim do właścicieli firm, specjalistów od PR i marketingu, mówców, pisarzy, sprzedawców, polityków i wszystkich tych, którzy chcą, aby ich przekaz dotarł do jak najszerszego grona odpowiednich odbiorców! Jeśli macie coś do opowiedzenia i chcecie zostać usłyszani, wykorzystajcie ekspercki przepis na przyciągnięcie uwagi. Książką Twoja e-platforma sprawi, że was głos wybije się ponad wirtualny zgiełk.

Z książki dowiemy się, jak tworzyć trwałe związki oparte na pasji i lojalności, dzięki którym nasza publiczność będzie wiernie za nami podążać. Dowiemy się z niej również, w jaki sposób stworzyć własną platformę – środek, za pośrednictwem którego dotrzemy do aktualnych lub potencjalnych fanów i klientów. W książce Twoja e-platforma znajdziemy praktyczne wskazówki, które krok po kroku przeprowadzą nas przez proces tworzenia solidnej konstrukcji – wirtualnej sceny, w skład której wejdą strony internetowe, blogi, aplikacje i serwisy społecznościowe wraz z planem zarządzania tym genialnym konglomeratem.

Michael Hyatt był prezesem wydawnictwa Thomas Nelson przez 6 lat. Obecnie jest profesjonalnym blogerem, pisarzem i mówcą. Jego blog niezmiennie zajmuje jedno z trzech pierwszych miejsc w rankingu źródeł poświęconych zagadnieniom produktywności, przywództwa, wydawnictw i marketingu w mediach społecznościowych.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Twoja e-platforma. Jak się wybić w świecie pełnym zgiełku

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.