Ty tu dowodzisz

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Ty tu dowodzisz. Najskuteczniejsze metody kierowania załogą autorstwa kapitana Michaela Abrashoffa jest wyjątkowo ciekawą lekcją przywództwa. Autor opisuje swoje bogate doświadczenie zdobyte na służbie w Marynarce Stanów Zjednoczonych, podczas dowodzenia okrętem USS Benfold. Jego trafne przemyślenia dotyczące kierowania załogą są uniwersalne i mogą zainspirować każdego lidera, niezależnie od tego, jaką organizacją zarządza.

Michael Abrashoff podkreśla, że o sukcesie każdej organizacji decyduje styl przywództwa oraz umiejętność motywowania i angażowania pracowników. W swojej książce podkreśla znaczenie patrzenia na organizację oczami załogi, uważnego słuchania, skutecznej komunikacji, a także indywidualnej troski o członków zespołu. Zwraca również uwagę na współpracę i wzajemne zaufanie, koncentracje na wynikach, elastyczne podejście do rutynowych rozwiązań oraz całkowitą odpowiedzialność lidera.

Ty tu dowodzisz. Najskuteczniejsze metody kierowania załogą zawiera mnóstwo barwnych przykładów i jest napisana żywym, przekonującym językiem. Dzięki temu doświadczenie dowodzenia załogą okrętu staje się inspirującym wzorem kierowania firmą.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Ty tu dowodzisz

Opinie o książce Ty tu dowodzisz

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.