,

Umawianie spotkań

Umawianie spotkań. Jak robić to swobodnie, efektywnie i z klasą
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Współczesny świat oszalał na punkcie tempa załatwiania wszelkich spraw. Praktycznie każda poważna firma posiada swój dział call center, a zatrudnieni w nich telemarketerzy dwoją się i troją, aby sprostać rosnącym wymaganiom swoich szefów i klientów. Dlaczego tak potrzebny zawód telemarketera wciąż nie cieszy się należytym uznaniem i zazwyczaj przysparza wykonującym go osobom mnóstwa frustracji? Przyczyna najczęściej jest ta sama. Ani firmy, ani ich pracownicy nie wiedzą, jak prawidłowo rozmawiać z klientami oraz czego oni od nich oczekują.

W książce Umawianie spotkań. Jak robić to swobodnie, efektywnie i z klasą znajdziemy odpowiedzi na nurtujące pytania oraz cenne sugestie, jak poprawić efektywność swoich rozmów. Autorami tego wyjątkowego poradnika są praktycy na co dzień zajmujący się telemarketingiem i szkoleniem telemarketerów. Dzięki książce możemy sprawdzić, w których punktach najczęściej pojawiają się konflikty na linii sprzedawca – klient, i dowiedzieć się, jak inteligentnie omijać te przeszkody.

Na przykładzie konkretnych rozmów nauczymy się, jak prowadzić konwersację tak, aby była ona przyjemnością zarówno dla nas, jak i dla naszych klienów. To wszystko sprawi, że nasi klienci będą mile zdziwieni i chętnie wysłuchają, co mamy im do powiedzenia. Będziemy mogli albo umówić się z nimi na spotkanie, albo załatwić sprzedaż od ręki!

Z poradnika dowiemy się, organizować umawianie spotkań, czego nie robić, jakie praktyki są zakazane, jak się przygotować oraz czym jest telemarketing B2b, a czym umawianie B2C. W książce znajdziemy również test z działania i wytrwałego dążenia do celu.

Książka Umawianie spotkań. Jak robić to swobodnie, efektywnie i z klasą została napisana przez dwójkę autorów, mających odmienne spojrzenia na zagadnienia związane z telemarketingiem, dlatego możemy skorzystać na niej podwójnie.

Katarzyna Książkiewicz jest trenerem biznesu i coachem z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, obsłudze klienta, motywacji i budowaniu zwinnych zespołów. Jest właścicielką firmy Katarzyna Książkiewicz Trener z Szóstym Zmysłem i prezesem spółki Call Center Online. Razem z Łukaszem Jasińskim napisała bestselerową książkę Świadomy telemarketing. Interaktywne narzędzie dla telemarketerów i menedżerów call center.

Łukasz Jasiński to przedsiębiorca od urodzenia i menedżer call center niemalże od początku swojej kariery zawodowej. Mimo technicznego spojrzenia na zagadnienia call center fascynuje się umysłem i jego możliwościami. Propagator świadomego telemarketingu, upraszczania rzeczy skomplikowanych i ciągłego doskonalenia własnych umiejętności. Założyciel i wiceprezes TMSolution — firmy, która wspiera przedsiębiorców w całym procesie budowy i zarządzania call center. Pomysłodawca systemu call center Nexus — narzędzia, dzięki któremu praca telemarketerów staje się efektywniejsza, a zarządzanie call center okazuje się dziecinnie proste.

Kategoria: książki o sprzedaży

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Umawianie spotkań

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Umawianie spotkań

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej