Umawianie spotkań. Jak robić to swobodnie, efektywnie i z klasą

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Współczesny świat oszalał na punkcie tempa załatwiania wszelkich spraw. Praktycznie każda poważna firma posiada swój dział call center, a zatrudnieni w nich telemarketerzy dwoją się i troją, aby sprostać rosnącym wymaganiom swoich szefów i klientów. Dlaczego tak potrzebny zawód telemarketera wciąż nie cieszy się należytym uznaniem i zazwyczaj przysparza wykonującym go osobom mnóstwa frustracji? Przyczyna najczęściej jest ta sama. Ani firmy, ani ich pracownicy nie wiedzą, jak prawidłowo rozmawiać z klientami oraz czego oni od nich oczekują.

W książce Umawianie spotkań. Jak robić to swobodnie, efektywnie i z klasą znajdziemy odpowiedzi na nurtujące pytania oraz cenne sugestie, jak poprawić efektywność swoich rozmów. Autorami tego wyjątkowego poradnika są praktycy na co dzień zajmujący się telemarketingiem i szkoleniem telemarketerów. Dzięki książce możemy sprawdzić, w których punktach najczęściej pojawiają się konflikty na linii sprzedawca – klient, i dowiedzieć się, jak inteligentnie omijać te przeszkody.

Na przykładzie konkretnych rozmów nauczymy się, jak prowadzić konwersację tak, aby była ona przyjemnością zarówno dla nas, jak i dla naszych klienów. To wszystko sprawi, że nasi klienci będą mile zdziwieni i chętnie wysłuchają, co mamy im do powiedzenia. Będziemy mogli albo umówić się z nimi na spotkanie, albo załatwić sprzedaż od ręki!

Z poradnika dowiemy się, organizować umawianie spotkań, czego nie robić, jakie praktyki są zakazane, jak się przygotować oraz czym jest telemarketing B2b, a czym umawianie B2C. W książce znajdziemy również test z działania i wytrwałego dążenia do celu.

Książka Umawianie spotkań. Jak robić to swobodnie, efektywnie i z klasą została napisana przez dwójkę autorów, mających odmienne spojrzenia na zagadnienia związane z telemarketingiem, dlatego możemy skorzystać na niej podwójnie.

Katarzyna Książkiewicz jest trenerem biznesu i coachem z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, obsłudze klienta, motywacji i budowaniu zwinnych zespołów. Jest właścicielką firmy Katarzyna Książkiewicz Trener z Szóstym Zmysłem i prezesem spółki Call Center Online. Razem z Łukaszem Jasińskim napisała bestselerową książkę Świadomy telemarketing. Interaktywne narzędzie dla telemarketerów i menedżerów call center.

Łukasz Jasiński to przedsiębiorca od urodzenia i menedżer call center niemalże od początku swojej kariery zawodowej. Mimo technicznego spojrzenia na zagadnienia call center fascynuje się umysłem i jego możliwościami. Propagator świadomego telemarketingu, upraszczania rzeczy skomplikowanych i ciągłego doskonalenia własnych umiejętności. Założyciel i wiceprezes TMSolution — firmy, która wspiera przedsiębiorców w całym procesie budowy i zarządzania call center. Pomysłodawca systemu call center Nexus — narzędzia, dzięki któremu praca telemarketerów staje się efektywniejsza, a zarządzanie call center okazuje się dziecinnie proste.

Kategoria: książki o sprzedaży

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Umawianie spotkań

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.