,

Zarządzanie projektami

zarzadzanie-projektami-szybka-droga-do-sukcesu
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Dobre projekty są źródłem wymiernych korzyści, a także wartości dla firmy. Ważne jest, żeby realizować je terminowo i trzymać się ustalonego budżetu, ale jeżeli chcesz być naprawdę skutecznym menedżerem projektów, musisz skupiać się na potrzebach przedsiębiorstwa, a nie tylko na samym procesie realizacji projektu. Z książki Zarządzanie projektami. Szybka droga do sukcesu dowiesz się w jaki sposób wykorzystywać najlepsze narzędzia, tak aby zaspokoić najważniejsze potrzeby firmy. Dzięki tej książce opanujesz kluczowe umiejętności, których będziesz potrzebował, żeby osiągnąć sukces w zarządzaniu projektami i przyspieszyć rozwój własnej kariery.

W książce Zarządzanie projektami. Szybka droga do sukcesu znajdziesz mnóstwo wskazówek dotyczących przyspieszenia rozwoju twojej kariery. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz pracę na nowym stanowisku, czy starasz się wejść na sam szczyt. Znajdziesz w niej również zbiór dziesięciu najważniejszych technik i narzędzi, które pomogą ci rozwinąć własny styl zarządzania projektami, a także proste listy kontrolne, które pozwolą ci wskazać mocne i słabe strony twojego zespołu.

Jeżeli nie chcesz zostać z tyłu i dać się wyprzedzić innym, już dziś zrób wielki krok na drogę szybkiego rozwoju!

„Profesjonalni” menedżerowie projektów zwykle pracują w dużych korporacjach posiadających specjalne biura zarządzania projektami, które kierują realizacją dużych programów i inicjatyw strategicznych. Ponadto wiele działów informatycznych zatrudnia własnych menedżerów projektów, którzy prawie przez cały czas zajmują się tworzeniem, aktualizowaniem oraz wdrażaniem oprogramowania. Dla kontrastu, u większości naszych klientów menedżerowie projektów nominalnie zajmują zupełnie inne stanowiska. W rzeczywistości muszą „upchnąć” zarządzanie projektami pomiędzy innymi codziennymi obowiązkami. Często są to menedżerowie ds. marketingu albo obsługi klienta, którzy od czasu do czasu muszą zająć się realizacją jakiegoś projektu dla swojego działu albo całej firmy.
Fragment książki Zarządzanie projektami. Szybka droga do sukcesu

Patrick Harper-Smith – jeden z założycieli i dyrektorów firmy doradczej Project Leaders International Ltd., zajmującej się szkoleniem, doradztwem i wdrażaniem systemów komputerowych. Współpracuje z wieloma organizacjami na całym świecie – zarówno małymi, nowo otwartymi firmami, jak i potężnymi międzynarodowymi korporacjami. Był dyrektorem ds. szkoleń na Azję Pacyficzną w firmie American Express oraz dyrektorem zarządzającym w hongkońskim przedsiębiorstwie Jacques Borel Ltd. Mieszka w Surrey z żoną Helen i dwiema dorosłymi córkami.

Simon Derry – dyrektor Project Leaders International (PLI) Ltd. Po ukończeniu Swansea University i pięcioletniej służbie w armii piastował różne stanowiska w brytyjskiej służbie zdrowia, firmie Psion i amerykańskiej firmie doradczej. Do grona jego obecnych klientów należą duże międzynarodowe firmy z sektora spożywczego. Mieszka z żoną Jill i dwójką małych dzieci w pobliżu miasteczka Marlow w hrabstwie Buckingham. Ukończył studia MBA w Henley Management College.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Zarządzanie projektami

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Zarządzanie projektami

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej