Customer Experience Management. Moc pozytywnych doświadczeń na ścieżce Twojego klienta

Customer Experience Management. Moc pozytywnych doświadczeń na ścieżce Twojego klienta
Customer Experience Management. Moc pozytywnych doświadczeń na ścieżce Twojego klienta
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
4 / 1

W dzisiejszym świecie, w którym konkurencja jest coraz większa i tradycyjne sposoby uzyskiwania przewagi przestają działać, firmy muszą znaleźć sposoby na wyróżnienie się spośród konkurencji. Jednym ze sposobów na to jest zapewnienie klientom pozytywnych doświadczeń. Customer Experience Management (CX) to proces projektowania, tworzenia i dostarczania pozytywnych doświadczeń klientom.

Książka Katarzyny Wojciechowskiej wydana przez wydawnictwo OnePress jest doskonałym przewodnikiem po tym, jak wdrażać to tajemnicze pojęcie w swojej firmie.

Czym jest customer experience management?

Projektowanie doświadczeń klienta (CX) to proces projektowania, tworzenia i dostarczania pozytywnych doświadczeń odbiorcom Twoich produktów i usług. Obejmuje to zrozumienie potrzeb i oczekiwań partnerów, a następnie wdrażanie projektów i rozwiązań, które je spełnią. Dobrze zaplanowane i wdrożone CX może przynieść wiele korzyści dla firm. Do najważniejszych należy oczywiście zwiększone zadowolenie i lojalność klientów, a co za tym idzie wzrost sprzedaży i przychodów. Dobra znajomość swojego odbiorcy to zmniejszone koszty obsługi klienta. Na co możesz przeznaczyć te środki? Chociażby na budowanie większej konkurencyjności.

Czy projektowanie CX to prosty proces?

Książka „Customer Experience Management” Katarzyny Wojciechowskiej jest napisana w przystępnym i łatwym do zrozumienia stylu. Są w niej zarówno przykłady z praktyki biznesowej, które pomagają w zrozumieniu koncepcji CX ale również teoria, tak istotna do zrozumienia istoty procesu. Chcesz poprawić doświadczenia swoich klientów i zwiększyć ich  zadowolenie i lojalność? Postaw na wiedzę od Katarzyny Wojciechowskiej. 

Customer experience management to złożony proces, ale, jak pokazuje autorka, może być bardzo satysfakcjonujący. Dzięki dobremu procesowi firmy mogą zbudować silniejsze relacje z klientami, zwiększyć sprzedaż i przychody oraz poprawić swoją konkurencyjność. 

Co Katarzyna Wojciechowska jako praktyk CX radzi wszystkim, którzy chcą osiągnąć sukces? Przede wszystkim warto zrozumieć potrzeby i oczekiwania swoich klientów. Co jest dla nich ważne? Czego szukają w doświadczeniach z Twoją firmą? Nie można zapominać o tym, by budować spójny przekaz i komunikację. Warto także pamiętać o tym, by monitorować wyniki swoich projektów CX, aby zobaczyć, czy przynoszą one oczekiwane rezultaty.

Postaw na CX. Wygraj rynek!

Projektowanie CX to proces nieustanny, który nie skończy się na jednym działaniu po lekturze książki. Dzięki dobremu CX firmy mogą zbudować silne relacje z klientami, zwiększyć sprzedaż i przychody oraz poprawić swoją konkurencyjność. Książka Katarzyny Wojciechowskiej jest doskonałym wyborem dla każdego menedżera, który chce poprawić doświadczenia swoich klientów i zwiększyć zadowolenie i lojalność klientów. 

Książka jest bogata w wiedzę i praktyczne wskazówki, które pomogą Ci wdrażać CX w swojej firmie. Nie daj się wyprzedzić konkurencji i zamów “Customer Experience Management. Moc pozytywnych doświadczeń na ścieżce Twojego klienta” już dziś!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Customer Experience Management. Moc pozytywnych doświadczeń na ścieżce Twojego klienta

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Customer Experience Management. Moc pozytywnych doświadczeń na ścieżce Twojego klienta

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej